Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha beágyazódás miatt barnáztam...

Ha beágyazódás miatt barnáztam, akkor 5napra rá már kimutatná a teszt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen!Én is így csináltam.Már csináltál tesztet?
2013. márc. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,negativ lett.
2013. márc. 6. 17:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nap múlva, reggeli pisiből halvány pozitív lett a tesztem.
2013. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mensid mennyisége normális szokott lenni?Fél időben barnáztál?Nem voltatok tegnap együtt a pároddal?

Bocs,hogy ennyit kérdezek,de barnázás mellett fura a negatív teszt.

1- ső vagyok

2013. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még szoptatok,nem menstruálok.Együtt voltunk a férjemmel,10napra rá barnáztam.Azt hittem beágyazódás.Úgy látszik tévedtem
2013. márc. 6. 17:58
 6/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
Sajnos úgy tűnik tévedtél, nem lehet hogy peteérésed volt és azt jelezte így a szervezeted?
2013. márc. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az nem lehet kihatással a tesztre,hogy hajnal 4-kor már megcsináltam?Annyira izgatott voltam...Attól még reális eredményt mutat?
2013. márc. 7. 09:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! megint első vagyok.így már értem az egészet.Sajnálom,hogy ezt kell mondjam,de szerintem nem terhesség:(Velem is volt így,nem is olyan régen vagy két hónapja.ÉN is szoptatok,és nekem is benne volt a tíz napba,már én is kezdtem örülni,de a következő egyértelműen kimutatta.Ez van:(Talán majd legközelebb.Ha esetleg tévedtem akkor légyszi majd írj.
2013. márc. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerinted,akkor hajnalban is kimutatta volna a teszt?Akkor nem reménykedek.Majd ha abbahagyom a szoptatást,akkor helyreáll a ciklusom és talán sikerül...
2013. márc. 7. 09:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Igy bizony:)A remény hal meg utoljára:)Sok sikert neked a következőhöz:)
2013. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!