Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO vagy IR mellett kinek...

PCO vagy IR mellett kinek mikor sikerült a baba? ésmilyen volt a terhessége?

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

1 év hármas kezelés után elsőre sikerült a kisfiam. Eseménytelen várandósság volt Ir szempontjából.

1 évvel a születése után kezdtünk próbálkozni újra, 8. hónapban fogant a kislányunk.

Most vagyok 25 hetes, egyelőre semmi probléma :) Még terhességi cukor sincs, pedig azt azért vártam, elsőre is icipicit kijött, bár sosem volt 8 feletti cukrom. CSak épphogy magas lett.

2015. aug. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy nagylanyunk, aki akkor fogant amikor meg nem volt IR-em de legalabbis nem tudtam rola, hogy lenne. Megszakitasos vedekezes, meglepi baba. Masodik lanyom mar akkor fogant amikor kiderult az IR. Gyogyszer, es jol felepitett dieta mellett a 6. honapban lettem terhes. A harmadik babo, akivel ma pont 6 hetes vagyok, a masodik honapban fogant, most csak a dieta, es sport volt, gyogyszert mar nem szedtem, Az eddigi terhessegeim problemamentesek voltak, remelem a harmadik is az lesz
2015. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első hónapban, ahogy elkezdtem kivizsgáltatni magam. PCO-sként kezelnek, holott az IR-m nem igazolódott. Nagyon jó, könnyű terhességem volt, a szülésem is életre szóló élmény. Remélem második baba is elsőre megfogan, szülés óta eddig rendszeres a mensem. PCO-ra gyanú a pattanásos arc, rendszertelen mensi, nagyobb súly kevés étkezés mellett volt.
2015. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14. hónapban enyhe ir meĺlett. Diéta abban merült ki, hogy a cukrot és fehér lisztet kihagytam, vigyáztam, hogy a reggeli ne maradjon ki. Gyógyszert nem szedtem, hőmérő, naptár, cickafark-palástfű kombó, minden volt. Végül az első hónapban mikor inofolicot ittam, lettem babás. 37 hkm
2015. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!