Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hónapos baba mellett teherbe...

6 hónapos baba mellett teherbe esni?

Figyelt kérdés

6 hónapja szültem. Van már egy 4 éves fiam is. Menzesz van minden hónapban, csak elég rendszertelenül (40 napra, aztán 28-ra, 34-re, stb.)Pont a ciklus 14. napján voltunk együtt. Megszakítással védekezünk (ahogy már 8 éve ez működik), viszont most lehet kissé elbénáztuk....De nem biztos. És tegnap, vagyis a ciklusom 22. napján erős! menzis görcs + némi barnázás volt. Szinte biztos voltam benne, hogy meg fog jönni, de nem. Ma szinte folyamatosan görcsölgetek, derekam is fáj rendesen, de semmi. Most ez peteérés, vagy beágyazódás, vagy baba, vagy mi? Közben igény szerint szopizik a babám, de ugye tudjuk hogy ez semmit sem jelent fogamzásgátlás szempontból...Be vagyok tojva, túl korai lenne a 3. gyerkőc. :(


A megszakításos módszerre vonatkozóan nem vagyok kíváncsi negatív véleményekre, sem kioktatásra, TUDOM hogy nem 100% (persze mi az...)!


Biztassatok légyszi!



2015. máj. 7. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet mit írni, felelőtlenek vagytok, ha nem akartok gyereket védekezni kell, ennyi.
2015. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni.Azt érzed.
2015. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a 3. gyerek volt fél éves, mikor teherbe estem, így a két legkisebb között 15 hónap a korkülönbség. Persze ez rád nézve semmit sem jelent.
2015. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy negatív komment nem érdekel...


Kedves 3.: Hogy boldogultál a 3 gyerkőccel? Főleg a 2 kicsivel nem tudom elképzelni...mesélnél? Séták? Napirend?

2015. máj. 7. 16:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hárommal, néggyel! :-))

(32, 18 és 15 hónap korkülönbséggel)

2015. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azóta kiderült hogy lett e baba vagy mensi lett? én megszültem a 3 gyereket, szoptattam csak semmi pótlást nem kapott és a 2. hónapban teherbe estem ismét! tehát nem garancia semmi sem!
2015. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megjött végül valami 40 akárhányadik napra. Kissé fel van borulva a ciklusom. Végül is újragondolva a dolgot, nem bánom. Vagyis hogy örültünk volna a 3. babának, mert amúgy tervezünk 3.-at, de még túl korai lett volna. Szóval kis korkülönbséget szeretnénk, de nem ennyire. Úgyhogy nem vagyunk elkenődve, várunk még picikét. :)Köszi Mindenkinek a hozzászólásokat!
2015. jún. 18. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!