Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Budapesti KAÁLIBAn kit ajánlot...

Budapesti KAÁLIBAn kit ajánlotok? Krizsa FErenc, Szmatona gábor, Kovács tamás, vagy Sajgó Attila?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 14:51
1 2
 11/15 anonim válasza:
utolsónak: Ha nem most jársz oda honnan tudod, hogy nem kell sokat várni. Lehet akkor nem , de most igen. Én Krizsához kértem magam 2 hónapot kellett várni meg most is egy lombikra fél éve írt be mert nincs hely.
2011. aug. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Baby1 válasza:

Sziasztok! Én Dr. Szmatona Gáborhoz jártam, nagyon tudom ajánlani mindenkinek. Precíz, őszinte, tárgyilagos és emberi. 2011. decemberben volt nála az első inszeminációm, aminek eredménye a pocakomban növögető 15 hetes babóca! :)


Mindenkinek eredményes babásodást kívánok! :)

2012. márc. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én korábban Sajgó Attilát ajánlottam, de most már nem tudom szívesen ajánlani. Sajnos a nehéz eseteket nem tudja kezelni és nem tudja mikor mit kell mondani. Én már nem járok hozzá. Az intézetből is elmentem.
2012. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
SAJGÓ ATTILA, SZMATONA GÁBOR !!! világ legjobb orvosai !!!
2012. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én Sajgó Attilához jártam és nagyon nem ajánlom őt. Végig csináltunk 4 lombik kezelést, komoly gyógyszer adagokkal és a végén elküldött, hogy nekem soha sem fog sikerülni. Majd elmentem egy másik intézetbe ahol csináltak laporoskópiát és hiszteroszkópiát, majd kiderült, hogy valójában miért nem sikerült nekem. Ugyanis endometriózisom volt, bélösszenövések és endometriózis hegek a has bal oldalán. Nagyon dühös vagyok a kaáli intézetre, mert eszükbe sem jutott, hogy elvégezzék ezt a fontos kivizsgálást. Helyette agyonkezeltek feleslegesen. Ugyanis endometriózissal képteleneség teherbe esni, rossz minőségű petesejteket és meddőséget okoz. Nem csoda, hogy a végén már nem is reagáltam a kezelésekre. Sajgó Attila 4 évet vett el az életemből feleslegesen és tönkre is tette. Senkinek sem ajánlom őt, sőt az intézetet sem, ugyanis agyon stimuálnak mindenkit anélkül, hogy előtte alaposan kivizsgálnának valakit is.
2013. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!