Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Voltatok már természetgyógyász...

Vadas Barbara kérdése:

Voltatok már természetgyógyásznál? Tapasztalatokat szeretnék hallani, meg h kit ajánlotok. Köszi. Ha esetleg budapesti, az még jobb.

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 21:19
 1/4 anonim válasza:
Hókusz-pókusz. Abrakadabra! Nekem ez a véleményem a természetgyógyászról akinél jártam.
2010. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tihanyi Tamásnál volt az egyik ismerősöm, azt mondta, hogy sokkal jobb így, hogy elment hozzá, és segített neki.
2010. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Vannak sarlatánok is, de nagyon ügyesek is. Példa. Az okos orvosok 1 hónapig vizsgáltak. Vérvétel, M.R., CT, liqvor vizsgálat. Megállapították a diagnózist. A természetgyógyásznak el se mondtam a panaszom, csak megkértem vizsgáljon meg. Rézrúd a jobb kézbe a bal tenyerembe tűt nyomott. 5 perc alatt felálította

ugyanazt a diagnózist, amit az orvosok 1 hónap alatt. Ráadásul jól meg is kínoztak. A liqvorvételt soha többet

nem engedném! Itt a győri természetgyógyász száma: elküldöm privátba

2013. jún. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyurcsók Jozsi
2013. jún. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!