Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Írnátok nekem spermavizsgálati...

Írnátok nekem spermavizsgálati eredményeket? A jó és rossz is érdekel és hogy ki mit kapott rá. A jövő hétre van időpontunk.

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Látóterenként 1-2 spermium látható. Lombikunk lesz.
2010. márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, mit 2 hete voltunk, ilyen eredményt kaptunk:


Mennyiség: 58M/ml, progresszív mozgású: 50%, normál szerkezetű: 40%, kerek sejtek száma: 5M/ml.

2010. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Látóterenként 1 spermium...Tavasszal kezdtük volna a lombikot...de sikerült természetes úton karácsonykor.
2010. márc. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mi meg ezen a héten megyünk csütörtökön
2010. márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A férjem eredménye a következő volt: 200 millió/ml ennek 60 %-a volt ép és mozgott jól. Kapott rá antibiotikumot, mert a doki azt mondta, hogy lehet, hogy valamilyen gyuladás okozta. Majd vissza kontrol, ahol a spermakép ugyanolyan volt, vérvétel, hormonvizsgálat, ahol kiderült, hogy a hormonszintjei mind a határérték alatt vannak, oka: születéskori oxigénhiányos állapot, ami igaz, mert anyós mondta hogy a páromat úgy nyomták annó ki törülközővel belőle, és tiszta kék volt. Merional injekciót írt fel neki az orvos. Ekkor az én kivizsgálásom már megvolt: inzulinrezisztencia amire már elkezdtem szedni a mercformint, a nőgyógyász pedig azt mondta, hogy a férjem a merional kúrát majd akkor kezdje csak el, ha meglesz a laporaszkópiás műtétem, és azt követően az inszem előtt. Hát mit is mondjak, amikor a férjem megtudta az eredményét majdnem elájult arról nem is beszélve, hogy egy magas, szőrős kifejezetten férfias alkat. De ezekre nem került már sor, 1 hónap merckformin szedése meghozta az eredményt és pár nappal a laporoszkópiás műtét előtt kiderült, hogy babát várok. Az orvos szerint a kettőnk problémája együtt okozta a meddőséget, de amint az én problémám megszűnt, a férjem kezelésére már nem is volt szükség, spontán megfogant a baba.


20 hetes km

2010. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!