Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzetem a következő: 3 napja késik a mensesem és tejszerű folyásom van(pontos mensesem 30napra jön meg mindig. Peteérésemkor voltunk pont párommal együtt)! Nem erős inkább maszatolás. Teszt ma reggeli vizeletből negatív! Időpontom már van az orvoshoz. Gyermek nincs ellenünkre :) Ha akar akkor jön!

Nos igazából a tapasztalatokra vagyok kíváncsi! Köszönöm előre is!!:)



2015. aug. 8. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
És középidőben volt a peteérés? Nemtudom, mikor mész dokihoz, de az még nagyon korai mert semmit nem fog látni. Szerintem 2 nap múlva tesztelj reggeli első vizeletből.
2015. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen! Eddig minden a megszokottan ment!23-án volt peteérésem. Nem a baba miatt megyek elsősorban (bevallom nem gondoltam rá az lehetne a dologban) csak egy sima minden rendben van-e vizsgálatra:)
2015. aug. 8. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de ha 23.-án volt pé,tehát 16 napja akkor mutatnia kellene a tesztnek,hacsak nem volt később is pé.En is megismételném reggeli elsőből 2 nap múlva.
2015. aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi esetre sem keserítesz el:) mondom ez nem kifejezetten cél nálunk! Jöjjön mikor szeretne a kis drága! Csak érdekel volt-e valakinek hasonló magától megjött egy idő után esetleg gyógyszerrel valakinek lett ilyen esetben babóca :) köszönöm a választ!
2015. aug. 8. 23:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!