Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy valaki ugy...

Lehetséges hogy valaki ugy esik teherbe hogy még szűz? Hogy nem rakták még soha be neki de mondjuk a pasi kezéről került ondó bele?

Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Lehetséges.

De ha egy szűz lány megtarta a babát az csak rossz lehet mert a szűzhártya miatt bajos a szülés :)

2008. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én ezt komolyan kérdeztem hallottatok már ilyenről??
2008. júl. 24. 21:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon sok mindentől függ, de szerintem igencsak csekély rá az esély. Ugyan nem vagyok doki, de irok pár dolgot, amit neked is tudnod kellene már, ha ilyen helyzetbe kerültél. Először is figyelembe kell venned, hogy mikor van peteérésed. Másodsorban az ondósejtnek nagyon hosszú utat kell, hogy megtegyen, mig a petesejthez ér. A barátod meg gondolom már legalább megtörölte a kezét, mielőtt hozzádért volna ott. Vagy tévedek? Megkérdezhetem hány éves vagy? Kérlek alaposan nézz utána ezeknek a dolgoknak, hogy tudj a védekezésről, a kockázatokról, magadról, mint nőről és férfiról anatómiailag, mert ez fontos, ha már ilyen szinten érintkeztél valalkivel, ha nem, akkor is.
2008. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
szűz máriának állítólag nem rakta be senki.állítólag.
2008. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen szüz märiät nem hägta meg senki

Vagy isten baszta meg

Mert jézuska megszületett

istenem mhjen kčrdések

Ja ateista vok az isten baszameg

2008. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én is ateista vagyok, de az előttem válaszoló vagy kapcsolja ki a gépét, vagy tanuljon egy kis illemet!

a kérdésre:

igen, előfordulhat így is a terhesség - bár nem túl nagy a valószínűsége.

2008. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen előfordulhat és a szülés is fájdalmasabb mivel átkell még szakadnia a szűzhártyának és az abortusz is kicsit bajosabb mert ott is átkell szakítani a szűzhártyát. Elég nagy meló így. De amúgyis.

cukorfalat

2008. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, csak nem valószínű. Meg ott van az a Mária-teória, ami szerint Jézus nő volt, és Mária nem spermától hanem hormonzavar miatt lett terhes (spontán peteosztódás)... De ilyet még nem nagyon regisztráltak.
2008. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Lehet ilyen.

Ettől még nem kell szűzen szülni, 9 hónap alatt jópár közösülés is történhet. :)

2008. júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 4. válaszolónak üzenem, hogy az ilyen paraszt ember minek megy fel egy ilyen fórumra, aminek az a lényege hogy az ember kérdezzen ha valamit nem tud, vagy kíváncsi valamire. Nem azért hogy leszúrjuk egymást! Tanulj meg viselkedni és normálisan beszélni, mert ez gusztustalan!!!!!! Szégyeld magad!!!!!


Kedves kérdező! Nem valószínű hogy teherbe esel de ezt nem lehet így kijelenteni. Legközelebb azért figyelj arra hogy a pasi legalább kezet mosson, mert bármit összeszedhetsz. A ciklusod hányadik napján történt?

2008. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!