Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már valaki így teherbe?...

Esett már valaki így teherbe? Mennyi esély van rá?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egyik fog.gátló sem 100%. De 5 éve szedem, a múlt hónapban nem hagytam ki egy szemet sem, nem hánytam, nem volt hasmenésem, nem szedtem más gyógyszert, stb.

A megvonásos vérzésem nem élénkpiros volt, hanem 3 napig barnáztam - hol erősen, hol kevésbe. Azt mondták, hogy ez attól lehet, hogy régóta szedem a gyógyszert, csökken a vérzésmennyiség.


De most, hogy vasárnap újra meg kell jönnie, kicsit félek. Van egypár tünetem, amiket nem tudom, hogy csak pont összejöttek-e, beképzelem-e vagy terhes lehetek.


- alig van erőm, nem bírok 2 percig állni, le kell ülnöm mindig (de gondolom lehet a melegtől is)

- ha felállok, sokszor megszédülök (korábban is volt ortosztatikus hipotóniám, ájultam is el miatta)

- egy kis székrekedés, és sok puffadás és puki

- egy picit fáj a hasam alja, de lehet, hogy ez a puffadástól van

- érzékeny a cicim


Ezek alapján lehetséges vagy csak beképzelem?

Ha jól számolom, ha terhes lennék, akkor 7+1 hetes lennék.


Nehéz helyzet, mert nagyon szeretnénk már babát, de ha most teherbe esnék, a kiírt dátum majdnem egynapon lenne az államvizsgámmal. Utána jöhetne a baba, sőt, közbe is, csak ne most :D

Szerintetek?


2015. aug. 10. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Csinálj mindenképp tesztet! Ha pozitív akkor orvos, ha negatív akor ez most egy iylen hónap volt :)
2015. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!