Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal egyenlőre nem tervezünk gyermeket, ezért minden alkalommal védekezünk. Most viszont eléggé megijedtem. A menstruációm nagyon sokat késett, több, mint két hetet. Általában soha nem pontos, ezért csak az első hét után kezdtem gyanakodni. Vettem egy terhességi tesztet, negatív lett, közben kértem időpontot nőgyógyászhoz is, de csak jövőhét végére kaptam. Közben csináltam még egy tesztet, ami szintén negatív lett, ez két napja volt. Ma reggel elég erősen véreztem, görcsöltem. A két hét alatt sokszor görcsöltem úgy, mint amikor megakart jönni.

Örülnék, ha valaki tudna segíteni, nem tudok várni az orvosig.


2015. aug. 10. 11:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a vérzés csak egy ideig tartott, tehát nem menstruálok azóta sem.
2015. aug. 10. 11:48
 2/2 anonim ***** válasza:
nem vagyok orvos, így csak tippelni tudok :/ szerintem terhes nem vagy. védekeztek is, ki is vártad a teszttel/tesztekkel a megfelelő időt, így nagyot nem tévedhettek. talán valami más nőgyógyászati problémád van, én ehhez nem értek, de a korábbi rendszertelen menstruáció, a mostani furcsa vérzés inkább tűnik pl. hormonproblémának. remélem, minden rendben lesz!
2015. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!