Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A sims 2-ben etye-petyétől...

A sims 2-ben etye-petyétől lehet terhes a női sim?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Lehet, hogy elég furcsán hangzik a kérdés, de etye-petyétől lehet terhes a szim? Ha igen akkor nem lehet valahogy elvetetni? Légyszi segítsetek



2015. júl. 17. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól SOHA nem lehet terhes a sim.

Babát nemlehet elvetetni, de a gyámhivatal elviheti, ha egyedül hagyod otthon. Pl.: dolgozni mész.

2015. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előzőhöz hozzáfűzném, hogy a simek nem hajlandóak elmenni otthonról, csak ha valaki (pl. dada) ott van a gyerekkel. Ezért egyszerűbb, ha nem etetjük a gyereket, úgy gyorsan elviszik.
2015. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Viszont, ha egyszer elviszik a gyereket, akkor úgy tudom, a sim nem fogadhat soha örökbe senkit (lehet, hogy rosszul tudom, de, mintha rémlene ilyesmi.) Szülni attól még szülhetsz.

De gyerek CSAK a gyermeknemzés opcióval születhet.

Arról hallottam, hogy állítólag a Sims 3- ban a túl sok egymás utáni etye-pete miatt egyszer megfoganhat egy gyerek, de szerintem a Sims 2- ben ez még nincs így. Lehet, hogy a 3- ban sincs ilyen, hanem ez csak pletyka.

2015. aug. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!