Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek az X-epil tesztet...

Szerintetek az X-epil tesztet félbevághatom, hogy több legyen belőle?

Figyelt kérdés
Nyilván nem vízsintesen, hanem függőlegesen vágnám szét, hogy vékonyabb legyen, de ugyan olyan hosszú. Hallottam, hogy vannak akik ovuteszttel csinálják ezt, azért jutott eszembe. Szerintetek? Ha pozitív lenne, akkor az így is látszana, nem?
2015. aug. 10. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg leht próbálni, ha nem megy szét tőle. Jó éles ollóval. Fals pozitívat biztos nem fog mutatni.
2015. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vágnám el.
2015. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Énsem vágnám el. Nem egy nagy összeg a terhességi teszt, ennyire azért nem spórolok :D
2015. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem egy nagy összeg, de szeretek tesztelni, és általában már a 7. dpo-n elkezdem, egészen amíg meg nem jön. Megnyugtat a tesztelés, és amúgy is türelmetlen vagyok, ezért gondoltam, hogy így tovább tartana.
2015. aug. 10. 15:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Én inkább one step-et javasolnék ezesetben, ez is kimutatja ha terhes vagy,és nem költesz vagyonokat a tesztelésre,így nem kell gondolkodnod,hogy elvágd-e.Én semmiképpen nem vágnám el.

[link]

2015. aug. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval, én is one step terhességi tesztet ajánlom.
2015. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
Szeretek tesztelni, megnyugtat a tesztelés...mi van? Más normális elfoglaltságra gondoltál már?
2015. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es, minek válaszolsz, ha csak ilyet tudsz írni? Igen, szeretek tesztelni, és akkor mi van? Szerintem inkább neked nincs semmi normális elfoglaltságod, ha arra van időd, hogy idegeneknek írj hülyeségeket az interneten.
2015. aug. 10. 22:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Írtam a 2. válaszban, hogy nem vágnám el.


3 gyereket szültem, van elfoglaltságom, köszi.


6-os.

2015. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es, bocs.
2015. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!