Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mikortól számolnátok,...

Ti mikortól számolnátok, mikor csináljak terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Július 4-én volt a legutóbb menstruációm, az volt az első napja, de csak pecsételő vérzésem volt, és július 8-án kezdett el igazából vérezni. Azóta nem jött meg, és vagy múlt pénteken, vagy holnap kellene, mert 28 napos a ciklusom, de eddig ilyen pecsételéses kezdetet még nem tapasztaltam. Ti melyik szerint számolnátok, hogy megjött? És mikor csinálnátok terhességi tesztet?
2015. aug. 4. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
mivel nagyon kíváncsi típus vagyok, holnap reggel :) nekem már 4 nappal nemvárt előtt kimutatta a teszt!
2015. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A leghosszabb ciklust érdemes számításba venni tesztelésnél, ha nem tudod az ovud pontos idejét, a ciklus legelső napjának pedig mindig az számít, amikor rendes vér jön, nem a pecsételgetés, így én mindenképpen a július 8-at venném alapul, és mivel az a ciklusod 32 napos volt, így tesztelni augusztus 5+4, tehát augusztus 9-én tesztelnék, esetleg egy Facelle tesztet már 7-én meg lehet próbálni, hátha.
2015. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úristen én is tiszta ideg vagyok :D Két hónapja elment a 6 hetes törpim, amivel az első tünet hányinger volt. Nekem júl 10- től kell számolnom, hányinger már van, el sem hittem, hogy ilyen korán újra, (mert nem terveztük, így fel sem merült bennem, ergo nem magyaráztam be magamnak) és tűkön ülök, hogy tesztet csinálhassak :D :D Drukkolok neked!!!
2015. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a drukkolást! Én is drukkolok Neked, 3. válaszoló! Ma vettem tesztet.. :D
2015. aug. 4. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 1 hét kimaradás után délutáni és esti pisiból 3 pozitív tesztet csináltam :)
2015. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok, várom az eredményed :) :)
2015. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap megcsináltam, de negatív lett. Vasárnap újra csinálom. Nagyon reménykedek!! :D
2015. aug. 6. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!