Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém?

Megnéznétek a görbém?

Figyelt kérdés

Szerintetek mikor volt ovulációm? Ebből lehet még baba?

(A hőm digitális hőmérővel mindig ilyen alacsony)


[link]



2015. aug. 11. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy hatalmas szakértő, de valahol olvastam, hogy mikor leesik a hőd akkor van ugye ovu így kicsit rosszul van behúzva a vonal, másnap illetve utána levő nap magasabb lesz mint ovu előtti 5 nap eredménye akkor volt tüszőrepedés . Ez alapján, szerintem most nem volt tüszőrepedés :S De ez csak az én véleményem, és nem vagyok benne teljesen biztos.
2015. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg alacsony.... 3 nappal későbbre tenném az ovut mint ahogy jelölte neked. Szóval ha még 10 nap múlva is magas...tesztelhetsz :)
2015. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyes nőknél a hőmérséklet naponta csak 1/10 fokot emelkedik. Akkor lehet benne bizto, hogy volt-e tüszőrepedés, ha a hőmérséklet legalább 4 napon keresztül a cover line felett marad. Ebben az esetben a tüszőrepedés néhány nappal előtte történt.


[link]


Itt egy jó oldal érdemes végigtanulmányozni :) Ez alapján sajnos nálad nem volt tr.

2015. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es és 3as vagyok, 2-esnek igaza lehet a 3 nappal későbbi lehet az ovud :) Azért drukkolok :) A női test igen fura :D
2015. aug. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ha nincs tüszőrepedés, akkor is felmegy a hő?

2015. aug. 11. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!