Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van a "nem várt"napja. Nem...

Ma van a "nem várt"napja. Nem reggeli vizeletből csináltam egy 25-ös tesztet, egy nagyon halvány második csík is megjelent. Szerintetek? Mondjátok, hogy esélyes lehetek még?

Figyelt kérdés

Nagyon görcsöl a hasam már tegnap óta, "mindjárt megjön érzésem van" és a melleim is úgy fájnak, mintha meg akarna jönni. Lehet akkor mégis megjön?

Volt valaki hasonló helyzetben, és terhes lett???


2015. aug. 12. 12:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ne csak írj, olvass is!


1) halvány csík is csík, ha megegyezik a színe a kontrollcsíkéval

2) a mindjárt megjön érzés normális terhesség esetén. Magnézium kell rá.

2015. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Képet nem tudsz felrakni? És igen valószínű terhes vagy, hiszen a halvány csík is csík :)
2015. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy kidobtam, én is bánom már, hogy nem csináltam képet :(
2015. aug. 12. 13:05
 4/15 anonim ***** válasza:
Kukázd ki :p
2015. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is halvány tesztjeim voltak... (x-epil),de nemvárt után pár nappal már erős csíkocskáim voltak. Várj pár napot és erősödni fog!! drukkolok
2015. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) Persze várok még, de már nagyon izgatott vagyok! Neked is olyan érzés volt, mintha meg akarna jönni?
2015. aug. 12. 16:28
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia, igen. Még most is érzem, de elkezdtem magne b6-ot szedni. 2 hét múlva tervezek dokihoz menni, remélem addigra lesz szívhang. :)
2015. aug. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma is pozitivnak látom, 25-össel csináltam szintén délutáni vizeletből. Ti mit gondoltok?

[link]

2015. aug. 13. 16:55
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt hogy a képet kellene linkelned, nem a képfeltöltés nyitólapját.
2015. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ott van alatta a kép is, csak egy kicsit lejjebb kell görgetni.
2015. aug. 13. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!