Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha most...

Lehetek terhes, ha most veszítettem el a szüzességem, gumival védekeztünk, de volt egy kis szakadás a barátom péniszének tövénél? Nem a tetején, ahol az ondótartó van.

Figyelt kérdés
Három nap múlva kellett megjönnie. Meg is jött, de a szokásoshoz képest nagyon gyenge volt a vérzés és a fájdalom is. Kicsit meg vagyok ijedve, mert csak most veszítettem el a szüzességem. Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. aug. 13. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos lehetsz. oldalt is kimehet az ondó. Nem mentél el ambulanciára? Egy esemény utáni tabit kellett volna kérj...

Most imádkozz, hogy ne legyél terhes.

Ha bztosra akarsz menni, vegyél egy tesztet két ét múlva, mert addigra kimutatja, ha baba van. Legközelebb ilyenkor menj el azonnal 72 órás tabiért.

2015. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Imádkozom. De ha megjött akkor is lehet gáz? Azért nem mentem el, mert megjött, amikor szokott.
2015. aug. 13. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
aktus után 3 nappal még a beágyazódás se igazán menne végbe tehát a vérzést nem befolyásolja, úgyhogy simán lehetsz terhes.
2015. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szegény barátod, sürgősen menjen doktorhoz. A péniszszakadás nem vicc.
2015. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

Milyen igazad van utolsó válaszoló! El is küldöm dokihoz...

2015. aug. 13. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!