Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? Nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Nem tudom megállapítani, össze vagyok zavarodva .

Figyelt kérdés

Barátommal 12 napja szeretkeztünk a gumi sajnos kiszakadt de azonnal vettem be tablettát azaz , azonnal szerzett .

Rá 7 nappal megjött a vérzésem de ez nem menzesz mert nem olyan intenzitású viszont már 5.napja tart .

a melleim nagyon feszülnek , most viszont beteg is lettem vagy már én sem tudom . Fáj a fejem , megfáztam , lázasnak érzem magam és blogokon olvastam , hogy ilyeneket már lehet érezni terhesség legelején . félek kicsit de lehet már túlreagálom az egészet ..

Valakinek valami tipp ?



2015. máj. 27. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Menj orvoshoz/ csinálj tesztet
2015. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
12 nap után még nem mutat ki semmit szinte a teszt legalábbis az orvosom azt mondta várjam meg a 15 napot kb.
2015. máj. 27. 10:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kissé "felrobbant" a hormon rendszered. A tabletta hormonügyileg egy nukleáris atomtöltettel ér föl (ezért nem is szabad 2 éven belül újra szedni). Szerintem kizárt, hogy terhes legyél. Ráadásul ha már 5 napja vérzel, akkor minden kiúszott belőled, ami akár benned is maradt, plusz perpill nincs benned táp talaj odabent, amin fent maradjon a magocska.
2015. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Van olyan teszt ami a 3naposat is kimutatja,mert olyan érzkeny,lehet 3 nap után tényleg korai,de eddig nekem ez bevált és sosem csapott be így én nem is vettem be tablettát és tényleg nem lettem terhes.
2015. máj. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy az,a furcsább vérzés normális ha vettél be 72 órás tabit..és az is előfordulhat hogy késni fog a menstruációd mivel egy jó nagy adag hormonbombát vittél be a szervezetedbe
2015. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat ! :)

4-es : mi annak a tesznek a neve ?

Tudjátok amikor az ember közeledik a menstruációs időszakhoz kicsit kezd félni és amilyen dilis vagyok ilyen blogokat bújok és minden egyes jelet magamra illesztek . Lehet túlzásba vinném ? :/

2015. máj. 27. 11:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Túlzásba viszed. Ez a havi dolog annyira kiszámíthatatlan, igazából attól is késhet, hogy stresszelsz a késésen. :D
2015. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a 4-es válaszolóra,mert nem a 3 napost mutatja ki, hanem már a beágyazódás után lévő 3 napot mutatja ki,ami szex utáni 14-21. nap között van.


Tehát ha most 12 nap telt el, még minimum 9 napot várj a 100% biztos teszt eredmény miatt,és akkor végezd el.

2015. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

és a másik fontos dolog:


tudod, hogy miért nem leszel terhes? azért,mert a 72 órás tabletta bevétele után jelentkezett 7 napra vérzés,ami azt jelenti, hogy ami belédkerült is spermium,nem ágyazódott be :) a beágyazódáshoz akár 10 v több nap is kell,(tudod biológia) tehát mire beágyazódott volna,levált a méhnyálkahártyád,és kiürült minden belőled a vérrel.


Nem kell aggódnod,bármikor megjöhet majd a rendes menstruációd,akármelyik héten,akkor se aggódj, ha 4 hét múlva jön meg.


9 nap múlva teszt és akkor megnyugszol.

2015. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3 napos teszt nincs. Miért? Mert a teszt a hcg hormont érzékeli. Ez a hormon pedig a beágyazódás után termelődik. Ami ugye kb 2 hét. Sőt ez a hormon okozza a terhes tüneteket is. Tehát ha a tüneteidet a terhesség okozza akkor a teszt is fog rá reagálni.

Nem vagy terhes, ne beszéld be magadnak. A tüneteket a gyógyszer okozza.

2015. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!