Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostanába várom h megjöjjön....

Mostanába várom h megjöjjön. Tegnap azt hittem h megfog jönni, valami rózsaszines volt kicsit a bugyimon. De azóta semmi. Mi lehetett ez? Jó lenne ha nem jönne meg.

Figyelt kérdés
azt nem értem mi volt ez a rózsaszin valami.de ha megellett volna akkor jönnie az miatt,akkor mér nem jött meg?valaki tapasztalt ilyet?már régóta szeretnénk kisbabát.lassan 2 éve.eddig sikertelenül.:(
2010. márc. 9. 08:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet baba,mindenképp megérne egy tesztet!nekem is volt ilyen kis rozsaszínes folyás,de rá pár orára meg is jött!
2010. márc. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem utoljára a rózsaszínes pötty babát jelzett, akkor volt a beágyazódás. Két nap múlva már pozitív volt a tesztem.

Sok sikert!

2010. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de jó lenne ha baba lenne és nem jönne meg.:)de majd kiderül.de azóta nem volt az.és ez tegnap este v olt.akkor lehet baba?
2010. márc. 9. 11:20
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet!Csinálj reggel egy tesztet és írd meg nekünk!:-)

első voltam.

2010. márc. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ilyenkor még nem korai a teszt?
2010. márc. 9. 11:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem!Ha valoban terhes vagy azt a teszt jelzi már.
2010. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, hogy baba van a pocakodban. :))) Egyékbént amikor teszteltem a pötty után, még a mensim sem késett, és kimutatta, hogy pozítiv.

Szerintem is megér holnap egy tesztet (reggeli elsőből)! Drukkolok nagyon!!!

18+3 h km

2010. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előzőhöz: második voltam. :))))
2010. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
tegnap nem vettem tesztet.félek h negativat mutat,mert lehet még nem mutatja ki.de ha ma nem jön meg,akkor veszek.ugy tudom a legolcsóbb teszt,280ft körül van.az jó szerintetek?az is kimutatja ilyenkor?
2010. márc. 10. 08:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi újság??? Nekem a clearblue teszt mensi előtt négy nappal pozit mutatott. Sajnos én az olcsó teszteket nem nagyon ismerem, de hát végülis mindegyik a hcg kimutatására épül. Írj, hogy mi úsjág, mert kiváncsi vagyok!

19+3 h km

2010. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!