Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon ezek lehetnek a terhessé...

Vajon ezek lehetnek a terhesség jelei? Lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés

10 napja szexeltünk párommal, és a végén vettük észre, hogy kiszakadt a gumi, de mivel benne volt az anyag, így úgy gondoltuk, hogy mikor kihúzta, akkor szakadhatott el, az ágy is kicsit olyan lett.

Azóta tegnap és ma vettem észre, hogy a mellbimbóm fáj, ha hozzáérnek. Eddig sem szerettem annyira, de most rossz érzés, szinte fáj.

Ma este pedig csak ennék. Az előbb kolbászt ettem puszedlivel...

A menstruációm sokszor szabálytalan, általában 35 napos, de van hogy kimarad 1-1 hónap, így arra nem alapozhatok. kb most 1 hét múlva kellene megjönnie.

Mi legyen? Várjak pár napot és vegyek tesztet, vagy várjak, hátha megjön?

Igazából annyira nem idegeskedek, mert annyira nem bánnám, ha gyerekem születne.


2015. aug. 14. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyi idő elteltével még nincsenek ilyen jellegű tünetek.Tesztet viszont csinàlhatsz,de várj még vele.Hàny éves vagy?
2015. aug. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!