Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van rá, hogy...

Mennyi esély van rá, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal hétvégén elkövettünk egy nagy hibát. Óvszer nélkül kezdtünk el szeretkezni! Megkértem, hogy időben szedje ki. És szerencsére igen, még jó előtte félbeszakította és gumit húzott, utána még kb. 10 percig szexeltünk. A baj az, hogy én nem élveztem el, és utána kb. negyed órára megkívántam újra. És újra belevágtunk óvszer nélkül ismét. Ennél nem ment el egyáltalán, és a kettő között kimosakodott és Wc-n is volt. Szerintetek? Mennyi az esélye, hogy mégis terhes vagyok?


Ő állítja, hogy érzi, ha jön az előváladék, de szerintem nem azt érzi, mert ő azt mondta, hogy kicsivel az erekciója előtt jön. Lehet mégis az?:/


20/L



2015. aug. 12. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Mikor menstruáltál utoljára?
2015. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Lehetséges.

A hiedelemmel ellentétben nem az előváladékban vannak (lehetnek) spermiumok, hanem a húgycsőben maradhat belőlük az előző ejakulációból.

Ugyan kicsi az esélye a teherbeesésnek, de nem kizárt.

Javaslom, hogy vegyél egy terhességi tesztet.


Üdv; egy nőgyógyász :-)

2015. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

július huszonvalahanyadikán. De rendszertelen nagyon van, hogy egy hónapban 3x is megjön szval nem tudom mikor kéne legközelebb.

Tudom, hogy nem abban vannak a spermiumok, de az első aktus aznap délelőtt volt. De az csak orálisan és utána csomószor volt mosdóban.

:( Nem akarok terhes lenni, ez nagyon nagy hülyeség volt.! :/

2015. aug. 13. 10:43
 4/4 anonim válasza:
Óó, nyugodj meg! Hálát adnék, ha nálunk csak ilyenek lettek volna. Ennél nagyobb baromságot csináltunk és őszintén szólva legszívesebben letagadnám, mégsem vagyok terhes. Azóta, ha egy nap 3x is megy el, akkor is gumit húzatok vele, nem érdekel, nem orosz rulettezek. :"D Olcsóbb egy doboz koton, mint a babakocsi... Szóval ne parázz, elenyésző az esélye. 2 héttel az aktus után lehet tesztet csinálni, ha nagyon aggódnál.
2015. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!