Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megérezted, amikor sikerült a...

Megérezted, amikor sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Volt olyan tüneted, ami ezt igazolta vagy csak egyszerűen tudtad?
2015. aug. 15. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Igen én megéreztem! Az első terhességnél nem. A másodiknál amikor a párommal együtt voltunk,és pont elment belém akkor olyan fura érzés szaladt át rajtam,olyan hidegrázós. Mondtam is neki,hogy ha most nem leszek terhes akkor semikor. Az lettem. A harmadiknál is megéreztem. Együtt voltunk ,akkor is ez a fura hidegrázás jött rám,mikor elment belém,akkor is szóvá tettem,hogy ha most nem leszek terhes akkor soha. Az lettem. De sajnos a 12 hétben elvetéltem. A negyedik terhességnél nem éreztem azt az érzést együttlétkor. Ez volt 9-én de 17-én annyira görcsölt a hasam főleg este ,hogy alig tudtam elaludni,meg felkeltem rá,hogy nagyon fáj,ver a víz,rosszakat álmodtam.Meg tyúkokkal,tojással álmodtam,mondtam is a páromnak,hogy mit álmodtam,mondom mennyi tojással és rávágta,hogy terhes vagyok,mert az a tojás mennyiség az 8 hónap. 8 hónap múlva megszületett a harmadik kislányunk. 19-én csináltam egy tesztet ami annyira halvány pozi lett hogy ,csak én láttam rajta a csíkot. 21-én meg már más is látta. :)
2015. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Babamama89 ***** válasza:
Szia! Én konkrétan nem éreztem semmit, amikor megfogant. Viszont gyanítom, hogy beágyazódásnál addig még sosem tapasztalt bal oldali alhasi szurkálást éreztem. Rá pár hétre az első tünet a nagyon gyakori vizelés volt és az, hogy nagyon érzékennyé váltam a szagokra. A teszt nagyon sokára lett +.
2016. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!