Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a beágyazódási tünetek...

Ezek a beágyazódási tünetek lehetnek?

Figyelt kérdés
Előzményként leírnám, hogy utolsó menzim júli 18.-án volt. Termékenységem lúli 27.-től volt peteérésem augusztus 3-án volt. Most a Menzimnek augusztus 20-án kell megjönnie. átlagosan 30-34 naposak a ciklusaim.. Egyenlőre a terhességi teszt negativ, Peteérés után 1 héttel volt folyamatos egész napos hányingerem,szédültem hangulatingadozós voltam,fej fájós voltam, és kb. 3 napja érzek szúró fájdalmat az alhasamnál, begörcsölök.. de ez nem az a fajta menzi elötti görcs.. ez inkább szúrkáló...Több kalkulátort megnéztem és ezek szerint 13-tól-16-ig lenne a beágyazódás.. azt szeretném kérdezni a tapasztaltabb anyukáktol illetve kismamáktól,hogy a felsorolt tünetek utalhatnak e a beágyazódásra.. és hogy sikerült-e a baba. Párommal nagyon szeretnék. Válaszokat előre is Köszönöm. 21/L

2015. aug. 13. 16:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyit, 3 napja ahogy el kezdtem érezni a szurkálást, együttlétek során is elkezd fájni lent az alhasam.. ez eddig nem volt. olyan érzés mintha beütöttem volna és meg zuztam volna magam... De nem történt ilyen baleset. nagyon vigyázok mindenre.
2015. aug. 13. 16:40
 2/8 anonim ***** válasza:

A fájások nem attól vannak.

De egy nőgyógyász többet tudna mondani.

2015. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én úgy tudom,h beágyazódáskor lehetnek görcsök illetve előfordulhat beágyazódási vérzés is.
2015. aug. 13. 17:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem okozott több napnyi tünetet a beágyazódás. Mindkét alkalommal egy cseppnyi vérzés volt, illetve egy kb 10 percig tartó erős görcs/csípkelődő érzés és utána aznap még egy pár alkalommal éreztem kis görcsöt, de ennyi.

A hányinger, szédülés stb tünet majd terhességi tünet lesz, hetekkel a beágyazódás után. Amíg a spermák vándorolgatnak, meg a megtermékenyített petesejt beágyazódik, addig még nincs semmi új hormon a szervezetedbe ami hatással lenne a közérzetedre!

2015. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszodat és Gratulálok neked, Hát akkor nem tudom mitől lehet, mikor megjön az előtt tompán szokott fájni de ez most szúró fájdalom. azért bízunk abban a párommal, hogy sikerült a baba, peteérésem napján is együtt voltunk :)
2015. aug. 13. 18:12
 6/8 anonim ***** válasza:
A szúrkáló görcsös érzés nekem beágyazódás volt, de az nagyon éles fájdalom volt, le kellett ülnöm 10 percre, lehet hogy a tiéd hosszabb és nem ennyire intenzív.. de mint írtam a többi még korai, lehet hogy csak annyira szeretnéd hogy szinte érzed :). vagy simán a meleg. (Napon nem voltam, de hőgutát kaptam az árnyékban is, hányással-szédüléssel)
2015. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értelek. azért vigyázz magadra
2015. aug. 13. 22:02
 8/8 anonim válasza:
Szia.Èn pont ilyennel foglalkozom.5 napja volt pè-em.Tegnap meg picit barnáztam,èmelyegtem meg picit szúrkált a hasam.Èn is abban remènykedem hátha beágyazódás.A mensim majd csak 12 nap mulva várhato.
2015. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!