Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha még szűz vagyok akkor...

Ha még szűz vagyok akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Lehetek e terhes előváladéktól ha még szűz vagyok?

Az előváladék nem ment belém, csak utána hozzáértem a vaginámhoz, de nem a hüvelyhez. Konkrétan nem volt sperma a kezemen mert már letöröltem, de akkor is hozzáértem.

Meg persze elmentem tusolni és rendbe raktam magamat.

Azért aggódok. Lehetek ettől terhes?????



2015. aug. 16. 00:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lehetsz terhes. Ha gyógyszert akarsz szedni, menj orvoshoz.
2015. aug. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kiscsillag!

Amig nem tudod meg azt sem, h hogyan keszul a gyerek, addig hanyagold a pasikat.

Itt nezz mar bele par kerdesbe, nok honapokat, eveket varnak babara, te meg hiszed, h terhes lehetsz attol, h hozzaertel a "vaginadhoz, de nem a huvelyedhez"???

Jesszus, ha tul fiatal vagy, es meg nem tanultatok bioszbol, akkor hagyd a pasikat, ha pedig idosebb vagy, akkor ulj neki tanulni.

Mindig elgondolkozom, h mi is ilyen butak voltunk vajon, de mindig kilyukadok oda, h azt azert tudtuk, h ovszert kell huzni.

2015. aug. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A szex nem játék,még ha annak is tűnik, nem az. Nem véletlenül nem csinàlják a gyerekek. Életek múlnak ebben egy- egy döntésen. Drámaian hangzik, de így van. Jó buli az igaz, de egy rossz mozdulat és 3 ember életét haza lehet vágni. Ezért fontos az elméleti tudás hozzá. Talán uncsi olvasni ahelyett hogy csinálnád, de mindenképp megéri.


Most jó eséllyel nem maszatoltátok össze, de hetek választanak el attól, hogy "csak egy kicsit betegye", meg "csak a hegyét", meg "majd időben kiveszi", stb. A saját érdekedben tanulj róla és ne a barátnőktől, hanem normális forrásból!!!


Mielőbb válassz fogamzásgátló módszert, tudd a pearl index fogalmát, és hogy gond esetén pontosan hova és kihez fordulhatsz!!!

2015. aug. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ugyan már, válaszolók! Ne mondja senki hogy mindnyájan amikor tizenévesen először láttatok meztelen férfitestet az volt az első hogy biztos ami biztos gumit húzattatok. Meg előtte még egyszer átnéztétek a bioszkönyvet. Persze ha valaki elkezd szexuális életet élni, legyen tisztába vele hogy mitől lehet meg nem lehet teherbe esni.
2015. aug. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

a teherbe esés nem a szüzesség meglététöl függ.

kicsi esély de lehetsz. 0,000001 %

2015. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Teherbeeshetel, de nagyon kicsi az esely ra.. de legy okos es mond meg neki h mindig legyen nala gumi.
2015. szept. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!