Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma vesztettel el a szüzességem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma vesztettel el a szüzességem a szintén szűz barátommal. Ugye nem lehetek terhes, ha. (? )

Figyelt kérdés

Használtunk óvszert, csak az elején mind a ketten izgultunk és kicsit bénáztunk. Az óvszert pont azután rakta fel, hogy én orálisan kényeztettem (tehát elvileg sperma[előnedv]mentesre sz.tam, szívtam, nem?) de amikor fel akarta tenni, akkor véletlenül fordítva rakta oda makkjához először. Észrevettük a hibát, és felraktuk rendesen ugyanazt a kotont.

Ugye, ettől még nem leszek terhes?


Bocsánat, a buta kérdésért, de izgulok. Ha minden rendben ment volna, valószínűleg, akkor is elkezdtem volna aggódni valami miatt.


Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat.



2014. júl. 16. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi gáz nyugi.
2014. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Ramcsiii ***** válasza:
100%
Istenem..eszembe jutott,mikor a barátommal mi is először csináltuk,elsők is voltunk egymásnak,mi is elég bénák voltunk..De ha utána a "dolog" ott volt az óvszerben akkor nem lehetsz terhes :)
2014. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
dehogy, ne aggódj
2014. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Valahol tudom én, hogy nem lesz semmi gáz, csak paráztam és nem gondolkodtam tisztán.

Köszönöm még egyszer, mindenkinek ment a zöld kéz :))

2014. júl. 16. 20:49
 5/16 anonim ***** válasza:
Elöszőr mi is a barátommal rosszul tettük fel és gyors megfordítottuk ugyan úgy mint ti. Nem lettem terhes! :)
2014. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Doruss válasza:
78%
Biztos nem lesz baj, az előnedvben amúgy sincsenek spermiumok, csak akkor, ha előtte már elment egyszer az illető (és azóta nem pisilt) :D
2014. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ne írjatok már neki hülyeséget.

én is így lettem terhes...

nekem is ezt mondták annak idején az ismerőseim, h így nem lehetek terhes. nem is vettem be 72 órás tablettát.

és mégis várandós lettem. 16 évesen.

szóval minél előbb mondd el anyukádnak legalább. itt nem orvosok vannak, akik megvizsgáltak, csak egyszerű írogatók.

neked nem kívánom azt a sok kínt, amit én átéltem, kitagadtak, és most napról napra élünk a kicsimmel.

legyen eszed. 25/n

2014. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Remélem nem leszel terhes, de tudnod kell, jogy nincs tökéletes védekezés a teherbeesés ellen, max a totális önmegtartóztatás. Az óvszer hatékonysága 98% körül van és ha tapasztalatlan kezek használják, akkor ez a szám csökkenhet.

Pár hét múlva mindenképp csinálj terhességi tesztet a biztonság kedvéért.

Drukkolok neked!

2014. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ma kell megjönnie (délután szokott) bár az idegesség miatt lehet csúszik. Ha ma nem jön meg, holnap (aktus utáni 14. nap) tesztelek.
2014. júl. 29. 14:22
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem lettem terhes.
2014. júl. 30. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!