Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy ennyitől terhes...

Lehet, hogy ennyitől terhes lettem?

Figyelt kérdés

Kicsivel több,mint két hete a ciklusom 11.napján a barátom butaságot csinált. Ki akarta próbálni óvszer nélkül és egy rövid időre (max. 5 mp)bedugta a péniszét óvszer nélkül. Esemény utánit nem vettem be,mert sajnos kicsúsztam az időből.

A hétvégén kellett volna megjönnie,de még semmi.A barátom 48 éves,ivott is,így szerinte kizárt,hogy tartalmazott spermát az előváladék,hiszen nem ment el,és kézzel le is törölte. Ma a 14.dpo-n reggel teszteltem,ami negatív lett (tudom ez még nem jelent biztosat).

Kérlek segítsetek,nagyon félek!!!!

Köszönöm!!!


2015. aug. 16. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha terhes is lennél, miért lenne baj? gondolom már boven benne vagy a korban...nyugodtan vállaljatok babát!
2015. aug. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
egyébként én sose néztem mikor volt ovuláciom..te minek nézed, ha nem szeretnél tobb gyereket?
2015. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A baj az,hogy nem. Kicsit furcsa az egész,de én csak 21 vagyok,és egyetemre járok,nem szeretnék babát. Mindig védekezünk,utána le is ellenőrizzük az óvszert,ez volt az első és az utolsó ilyen.
2015. aug. 16. 10:39
 4/14 anonim ***** válasza:

Valószínűtlen ha tényleg 5 mp volt csak, de ha nem akarsz gyereket akkor te se csinálj olyan butaságot, hogy engeded ezt. Ha azt írtad volna hogy mondjuk 1 percig benned volt, akkor simán rámondanám hogy szándékosan akart teherbe ejteni és hang nélkül elélvezett, persze azt azért észreveszi a nő általában.

Szóval a lényeg hogy tanulj ebből.

2015. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mindkét fél részéről fennálló szupertermékenység esetén elképzelhető.
2015. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mindenképpen tanulok belőle,és ő is nagyon megbánta,mert ennyit nem ért neki,hogy most ezen rágjam magam.

Nagyon nem szeretnék még babát,és nem lehetek ennyire peches. Ma kéne megjönnie,de még semmi jele.

2015. aug. 16. 11:06
 7/14 anonim ***** válasza:

48 evesen nem sok esze van.

Sok esely nincs, de minimalis van.

Viszont most mar attol is keshet, hogy idegeskedsz.

2015. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudom,de képtelen vagyok megnyugodni. :( Megpróbálok nem gondolni rá,de ott motoszkál a fejemben.
2015. aug. 16. 11:20
 9/14 A kérdező kommentje:
Most vettem be egy fél frontint,hátha megnyugszom. Nagyon félek! :(
2015. aug. 16. 13:11
 10/14 anonim ***** válasza:

Megmagyarázod nekem hogy miert keves az esely hogy az elovaladeka nem tartalmazott himivarsejtet attol, hogy 48 es ivott? :)

Mert semmi koze hozza.


Ha ivott, az pont noveli az eselyet annak hogy (legkozelebb) felcsinal, mert mint a peldabol is latszik, keptelen kontrollalni magat.

2015. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!