Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyitől lehetek terhes?...

Ennyitől lehetek terhes? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés

Tegnap este jött meg a menzeszem, a barátom ennek ellenére ma akart nekem egy kis örömet okozni. Szóval simogatta a puncim a kezével és a farkával is, be nem tette, és nem a puncimra/ba élvezett, ettől független lehet, hogy az előnedvből került valamennyi belém?

15 éves lány vagyok, még szűz. Tudom, kissé butának tűnik a kérdés, de normális választ várok.



2014. jún. 18. 19:50
 1/4 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy terhes lettél ennyitől. :) Szerintem ne aggódjál e miatt. Persze többet ilyet ne csináljatok. Mert beüthet a baj.. :)
2014. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye, szinte 0.
2014. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%

1,Fúj!

2,Nem tűnik butának a kérdés, hanem az.

3,Nyugi teljesen esélytelen, hogy terhes legyél. Ha jutott is be spermium annak még legalább 11-13 napig kellene élnie az ovulációig, ez pedig gyakorlatilag lehetetlen.

2014. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
aha. a tamponon nem tudnak átmenni....
2014. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!