Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki a nem vart előtt...

Volt aki a nem vart előtt pecsételt mégis baba volt? Vagy beágyazódásnak már késő?

Figyelt kérdés
4 én volt pozi az ovutesztem, 3-án, 6-án vtunk együtt. Csütörtökre nem várom, reggeli teszt negatív. Reggel rózsaszínes volt a wc papír. Sajnos néha pecsételek mensi előtt par nappal de csak egyszer volt h mar 4 nappal előtte pecsételtem.
2015. aug. 17. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem rendesen megjött a menstruációm, közbe terhes voltam, így észre sem vettem hogy baba van.. a 2. hónapba maradt ki, 5 napja késett akkor mikor teszteltem, az pozitív volt így ahogy mentem dokihoz már 9 hetes terhes voltam! Semmi nem lehetetlen.
2015. aug. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem késő beágyazódáshoz. 12. napig van vége. Én nem pecsételtem de rózsaszínes folyásom nekem volt amikor babás lettem. Rá kb 3 nappal lett pozi a tesztem, kell egy pár nap a HCG-nek, mire kimutatható. Szóval még bármi lehet.
2015. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sajnos azóta barnázgatok, nem nagyon, de a wc papíron látni. :(
2015. aug. 17. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! végül mi lett? terhes vagy?
2015. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok sajnos nem! :(
2015. aug. 23. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!