Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinél évekig működött a...

Van akinél évekig működött a "megszakítás", majd mégis baba lett belőle?

Figyelt kérdés
Hogyan? Mármint volt bármi változás a módszerben? Kort is írnátok?
2015. jún. 17. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Barátnőm így lett terhes.

Ugyanúgy csináltak mindent, hisz ha évekig bevált a módszer, akkor miért változtattak volna?

Most 1,5 éves a kislánya.

2015. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 évig "védekeztünk" így, mert úgy voltunk vele, ha jön jön...de azért inkább ne.

De kiderült, hogy gond is volt. Mikor a probléma megoldódott, ugyanezzel a módszerrel csináltuk tovább, mert mondták, hogy várjunk még a babával 3 hónapot.

A 3. hónapban terhes lettem, megszakításos módszerrel.Semmin nem változtattunk.


Most 6 hónapos :)

28/N


Tehát ha nem lett volna gond, előbb összejött volna így is.

2015. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi is évek óta így csináljuk, ezért is tettem fel a kérdést. Párom szerint így nem lehet teherbe esni, csak ha "béna" a pasi. Mondjuk ezt a pearl index-es dolgot én se hiszem el: 100 nőből kb. 35 lesz terhes 1 év alatt a módszerrel. Ezt azért erős túlzásnak tartom. Vagyis gondolom benne van az olyan is, ami nem is számít megszakításnak valójában.
2015. jún. 18. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt a számot én is túlzásnak tartom.

A "mi lett volna,ha..." mindig nehéz kérdés.

2015. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!