Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ebből terhesgörbe...

Szerintetek ebből terhesgörbe lesz?

Figyelt kérdés

kepfeltoltes.hu/view/150817/766101739image_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


A hasam fáj, mintha megemeltem volna magam. Próbálkozom a jósteszteléssel, de az a csík csak nagyon halvány, az erősödés minimális. Nekem mondjuk a normál LH teszt sem mutat soha normális pozitívat, a vonal csak erősödik picit, de nem lesz azonos erősségű a kontrollcsíkkal.

Szóval reménykedjek, vagy felfáztam?


2015. aug. 17. 08:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Mégegyszer próbálom betölteni a képet: [link]
2015. aug. 17. 08:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Au ovud szerintem a 17. Napon volt tehat most a 10. Dpo-n lehetsz. Legkorabban max. 4 nap mulva tesztelj, ha nem akarsz csalodni. Persze csak ha nem jon meg!
2015. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Igen kijózanító voltál, de amúgy igazad van. Nincs értelme beleélni magam. Türelem kelll.

Igen, a 17-dik napon lehetett az ovum, aznap voltam dokinál, mert Clomid-ot szedek, ellenőrizte, hogy minden oké a tüszőimmel. Egy tüszőm volt, ráadásul kissé nagyocska. Doki szerint a gyógyszertől.

Az LH teszt enyhén erősödött aznap, meg másnap, de a kontrolcsík erősségét meg sem közelítette.

Március óta küzdünk gyógyszeres kezelésekkel, de a jó adagot csak 3 hónapja találtuk meg.

2015. aug. 17. 09:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel ovu témában. :) A jóstesztelésnél tartsd szem előtt, hogy menzesz előtt az lh ugorhat még egyet és ezért nem megbízható.
2015. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Reménykedhetsz, de még bìrj ki pàr napot màrtogatàs nélkül, kevésbé csalódsz, ha esetleg mégsem. A jósteszt is sokakat àtvàgott màr. 13-14. dpo körül màr hasznàlhatsz LH tesztet.
2015. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Oké, lehiggadtam. Néhány nap és úgy is kiderül.

Az is lehet, hogy megfáztam, és attól van az egekben a hőm.

Köszi a válaszokat!

2015. aug. 17. 16:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd ìrj, hogy mi lett :)
2015. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jelentem nem terhesgörbe, hanem lázgörbe lett.

Iszonyatos derékhúzódás és folyamatos láz meg hőemelkedés. A lázcsillapító miatt teszteltem, nem adott pozitív eredményt. Holnap megyek vérvételre is, mert CT-t akar a doki, ha nincs baba.

2015. aug. 18. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!