Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Raknátok fel olyan hőgörbéket...

Estrella84 kérdése:

Raknátok fel olyan hőgörbéket amely nem volt egyértelmű szép terhesgörbe és mégis babásak lettetek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 24. 10:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

[link]



leesett a hom. Vartam a mensit. Aztn nemjott;)

2013. dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ja a ciklusaim rovidek. Atlag 25 nap. Mult het hetfore vartam
2013. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Neked jól látható, mikor volt ovud.

Nekem olyan cikk-cakkos a görbém, hogyan tudnám feltölteni ide? Ma vagyok a 29.ciklusnapon és semmi mensi tünetem nincsen. Annyi, hogy a mellem megvan duzzadva már egy hete , ez korábban sosem volt. Illetve a ciklusom 10-13dik napján szeretkezés után volt egy barna maszatolásom a bugyin , azóta semmi, majd tegnap tornázás után szintén volt, de a wc-papiron nincsen semmi és hol száraz , hol vizes vagyok.

Ma teszteltem, negativ lett ( 25-ös Gabriel) . :(

2013. dec. 24. 12:38
 4/18 anonim ***** válasza:
Ciklus.hun vezeted a gorbed?
2013. dec. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

[link]

Latod ,nekem meg a menstruaciom is megjott... :)

2013. dec. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Igen a ciklus.hu-n vezetem. Ez az első hőmérős hónapom, igy még elég tapasztalatlan vagyok ezen a téren. Ez a 3dik próbálkozós hónapunk, augusztusban hagytam abba a fogi szedését.

Nektek mikor jött össze lányok?

2013. dec. 24. 17:59
 7/18 anonim ***** válasza:

5-os vagyok ..Nekunk fel ev utan de addig volt homerozes ovulacios teszt, mehpempo, cickafark...stb.: ))))

De megerte! Ha most kezdenenk mindent ugyanigy csinalnek!

Boldog karacsonyt!

2013. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Elso vagyok:

Elso kislany 4eves orvosi kinlodasra

masodik kislany a 3. honap.

3. baba masodszorra;)

sikerulni fog! Boldog karacsonyt!

2013. dec. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy irtatok és nagyon kedves tőletek, hogy biztattok. Már nagyon izgulok, eddig még semmi mensi tünetem nincsen. Várok egy hetet és csinálok egy újabb tesztet, majd megirom az eredményt.

5-ös tudnál nekem abban segiteni, hogy leirod pontosan mire jó a méhpempő és a cickafark használata és hogyan kell alkalmazni? Boldog Karácsonyt !!!

2013. dec. 25. 07:17
 10/18 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek gratula a gyerkőcökhőz!
2013. dec. 25. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!