Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, hogy annak...

Kiss Anita Alexa kérdése:

Előfordulhat, hogy annak ellenér, hogy szűz vagyok teherbe essek?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek! Három napja történt, hogy a barátommal összemelegettünk, ő és én is akartuk a szexet. De szerintem nem voltam eléggé ellazulva és túl szűk voltam elkezdtem vérezni de nem szakad át a szűzhártya. A barátom nem húzott fel kotont lehetséges, hogy teherbe estem? Kérlek titeket normális válaszokat!

#szüzen terhesség #nem kívánt előre nem látható terhesség #esélye annak #hogy teherbe estem
2015. aug. 17. 09:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
pici esély van rá, hiszen közel járt a farkával, és az előváladékban is lehet spermium. Ha nem védekezel, teherbe eshetsz. Ez ilyen.
2015. aug. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerinted mit tegyek?
2015. aug. 17. 09:37
 3/13 anonim válasza:
Ha venetlenul teherbe is estel csak az aktus utan 2 hetre tudod megy, szoval 2 het mulva vegyel tesztet s megtudod :)
2015. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
91%
Aztán változtasd meg a neved Máriára :D
2015. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az Antikrisztus eljövetele közeleg :D
2015. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Máriának is sikerült szóval nem lehetetlen :D
2015. aug. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
fordítok: nem szűz, mert megdugták, csak nem élvezett el
2015. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a teherbeeséstöl nem véd meg az ha szűz vagy ezt jó ha tudod.


ha nem védekezel lehetsz terhes.


arra a kérdésre hogy mit csinálj: már semmit mert 3 nap eltelt(eddig lehet bevenni a 72 órás eseményutánit.)

majd a mensesed elmaradásának napján csinálj egy terhességi tesztet.

2015. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Te jó isten. Te úgy még is hány éves vagy? Meg ilyen kulcsszavak kiírni :/
2015. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem szakadt át a szűzhártyád, már nem vagy szűz. Csak, hogy tudd. Van, akinek több alkalom kell hozzá, ettől még csinálták.


És igen, ennyitől is teherbe lehet esni. Arról nem beszélve, hogy ha nem első vagy a srácnak, akkor akármit is össze lehet így szedni. Nem minden betegségnek van tünete a pasikon, a nőknek meg osztják, ész helyett.


Gumi! Minimum!

2015. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!