Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szűz vagyok, de attól félek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok, de attól félek teherbe estem. Teszt mikor mutatja ki?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 3hónapja van barátom, még szűz vagyok így egyenlőre nem is erőlteti hogy veszítsem el. De hétvégén amikor élvezkedtünk, a pasim elment és összekent. Nem tudom hogy a sejtek képesek beleúszni a testembe? Át tudnak menni a szűzhártyán? Hol tudok olyan tablettát szerezni ami megakadályozza hogy baba legyen?
2013. jan. 8. 11:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%

"beleúszni a testembe"

Már megérte ma felkelni! :D

2013. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%

[link]


Most komolyan... miért nem tudtok simán csak randizgatni, kézenfogva sétálni, a parkban ücsörögni, moziba menni... ennyire éretlenül és tudatlanul nem kéne élvezkedni.

2013. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Noydra ***** válasza:
Akinek ennyi esze van 17 évesen ... Én nemtudom ... Kellett volna már az a világvége egykét embernek...
2013. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket a kérdésre válaszoljatok. Nem vagyunk egyébként éretlenek, párom 26éves, nagy tapasztalata van, csak véltlen baleset történt.
2013. jan. 8. 11:55
 5/23 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nem vagytok éretlenek, és hogy oárodnak nagy tapasztalata van. Nyilván azért nem is tőle kérdezed, hanem tőlünk.
2013. jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Párod 26? Akkor valóba nagy tapasztalata van ha ilyent kérdezel és még ő sem tudja a választ. Nyilván nem a hasadon keresztül kúsznak be a spermák. Mivel meg szűz vagy elmondásod szerint, nem hiszem hogy terhes lennél ha csak beléd nem nyomkodta a kezével.
2013. jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nem merem tőle kérdezni mert nem hiszem, hogy érdekelné a probléma. Azon a véleményen van, hogy az ilyesmit a nőnek kell megoldani.

Nem a hasamra ment el hanem a puncimnál én nem sokkal utána elmentem fürdeni hogy még törölgetéssel se maszatoljam be.Belül is kimostam a zuhannyal.

2013. jan. 8. 12:09
 8/23 anonim ***** válasza:
ha a puncidra élvezett,igen teherbe eshetsz! Grat mindkettőtöknek..
2013. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

"Azon a véleményen van, hogy az ilyesmit a nőnek kell megoldani."


Fogadd őszinte gratulációmat a barátod miatt is, meg az agyi kapacitásod miatt is!

2013. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Doki. ***** válasza:
Erre két dolgot tudok mondani. Az első, hogy NEM, nem leszel terhes. A másik, hogy a barátod egy bunkó, már bocs.Ha szerinte egy kapcsolat így működik, akkor süllyedjen el szégyenében. 26 évesen hogy lehet valakinek ilyen nemtörődöm magatartása , főleg ha kiskorú barátnője van. Ha van valami kapcsolódó problémád, vagy ehhez lenne még kérdésed írj nyugodtan PM-et.
2013. jan. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!