Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ha 40 evesen...

Szerintetek ha 40 evesen terhes maradtam, minden rendben lesz a babaval?

Figyelt kérdés
Mert azt olvasom nem tul jo ha 40 ev folott gyermeket szul az anya.

2015. aug. 17. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán igen, talán nem. Sajnos senki nem tudja megmondani. Viszont nagyobb a kockázat. Beszéld meg az orvossal a további tudnivalókat.
2015. aug. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Apukám párja 42 évesen szült gyönyörű kisfia van :)

Boldog babavárást :)

2015. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
37%

Kedves Kérdező!

Ha az ön egészségi állapota megfelelő(egészséges életmód:-étkezés,sport,nem stresszel sokat)Jó esélyei vannak.

2015. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a gyors valaszokat, ez jol esik amiket irtok. Nekem van mar gyermekem, de mostani parommal akivel 3 eve probalkozunk, most jott ossze a baba. Neki nincs gyermeke, ezert vallalnam mert imadjuk egymast es nagyon orulne egy kozos babanak.
2015. aug. 17. 19:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg annyit, hogy makk egeszseges voltam, vagyok, orvoshoz nem jarok mert nem betegeskedek, gyogyszert sem szedtem sohasem.
2015. aug. 17. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 39 voltam amikor az elsőt megszültem. Makkegészséges baba, a terhességem sima ügy volt, minden értékem jobb volt ,mint fiatal anyukáknak a környezetemben. Azt nem tudom, hogy nem voltam-e fáradtabb, mint egy20 éves:) aztán lehet,hogy a végén plusz 10-15 kg-val ők is ugyanúgy éreznek.
2015. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Én 39 évesen szültem, egy orvos kivételével mindenki le akart beszélni róla, hogy megtartsam. Egészséges fiam született, sokkal könnyebb volt a terhesség és a szülés mint az előző terhességnél. Viszont nevelni a gyereket (most 9 éves) sokkal nehezebb mint 24 évesen. Nincs annyi türelmem hozzá, többször vagyok fáradt stb. De nyilván ez sokmindentől függ.

2015. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!