Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt/rosszul...

Ovulációs teszt/rosszul csinálok valamit? Rossz a napszak vagy még ezután lesz ovu?

Figyelt kérdés
Ma volt az 5. napja,hogy csináltam tesztet,kb 12-14 óra között csináltam minden nap.Naptár szerint ma kéne peteérésemnek lenni,de elég hosszú ciklusaim változnak.És a naptáron a 32 nap van megadva átlagnak.Minden nap halvány a csík.Kicsi krémes folyásom van.
2015. aug. 18. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg 16 órától érdemes úgy tudom akkor kezd el emelkedni az LH este 10-ig!Legalábbis én így tudom
2015. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs 1. vagyok én csak azután csináltam már ovu tesztet amikor megjelent a híg vizes tojásfehérjés folyás. szerintem az sokkal inkább mérvadó (már ha eddig tapasztaltál ilyet) mint a naptár.
2015. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen minden hónapban volt olyan.
2015. aug. 18. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon ovu teszteztem meg is voltam győződve hogy akkor fogant a baba amikor pozitívat mutatott pedig 5 nappal korábban amikor volt a tojásfehérje :) vmiért abban a ciklusban vmi nagyon elcsúszott :p mert egyébként a vizes folyás után már pozitív volt addig, de itt 4-5 nap is eltelt a kettő között. amikor az UH-on mondtam a vizsgálónak csak legyintett az ovutesztre hogy ugyan már!
2015. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem volt hasznos az ovu teszt.Viszont az általa negatívnak mutatott hónapban lettem terhes.
2015. szept. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok! Amikor a szonográfusnak próbáltam mondani hogy kuszák a ciklusaim de az ovu teszt, akkor csak legyintett egyet: ovu teszt ugyan már :)

Ettől függetlenül biztos vagyok abban hogy sok párnak segítségére volt már a baba megfoganásában :)

2015. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!