Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már az ovum lehetett, vagy...

Ez már az ovum lehetett, vagy még az később lesz a tesztek alapján?

Figyelt kérdés

Az előző ciklusban is ovu-teszteltem, de nem lett pozitív tesztem, bár mintha én éreztem volna, de már sosem tudom meg, hogy volt-e ovum, vagy sem. Most még csak a ciklusom 6. napján vagyok, de már elkezdtem a tesztelést (rövid ciklusok), csatolom a képet, hogy milyenek a tesztjeim. Azt én is látom, hogy nem volt egyforma erősségű a két csík, de gyanús, főleg úgy, hogy lehet, az előző ciklusban nem ért pete, most érhet emiatt ilyen korán is? Vagy mitől lehet ilyen a teszt? (Amúgy olcsó vaterás teszt, a legalsó a mai, tegnap kettőt is csináltam különböző időpontokban)

[link]



2015. aug. 18. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ovukor olyan volt mint neked felülről a 3.Azt hittem én iis hogy nem volt ovum de volt,mert 6 hetes terhes vagyok.Nekem is vaterás volt.
2015. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaaaa,amúgy mindíg ugyanabban az időpontban kell csinálni,előtte 2 órán át lehetőleg nem szabad inni.Legalkalmasabb egy du.-i időpont.
2015. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ismerem a "szabályait" a tesztelésnek, de olvastam, hogy ha nagyon gyorsan zajlik le az LH csúcs, akkor a napi 1 teszteléssel esetleg le lehet csúszni róla, így - mivel gyanúsan erős lett az a 3. teszt - átálltam a napi két (ugyanabban az időben elvégzett) tesztelésre. Mivel még a menzeszem csak tegnap múlt el, még egy picit ma is barnáztam, nincs nyúlós nyákom, így is lehet(ett ovu)?
2015. aug. 18. 20:01
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyenek. De ezek a tesztek 15ml-sek. A mai tesztemen majdnem egyforma erősségű a csík. Míg egy másfajtán ami 25ml-s,azon most kezd látszódni második csík.

2015. aug. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7.CN-on kezdtem a tesztelést. Az utolsó tesztek nincsenek is a fotón,meg a mai ami majdnem egyforma csíkos.
2015. aug. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neked jó erősek végig azért azok a tesztek, lehet több pete érik egymás után akár? Nekem eddig úgy volt, hogy iszonyú halvány 2. csíkok után egyszer csak lett egy kicsit erősebb, aztán egy nagyon erős,és utána másnap megint halvány. Amúgy szerintem egyforma teszteket használunk (15-ös David vaterás)...
2015. aug. 19. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!