Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pharmatex, lehet probléma?

Pharmatex, lehet probléma?

Figyelt kérdés

Menstruációm 4. és 5. napján pharmatex lágy kúpot használtunk, napi 6x, legrövidebb eltelt idő a 2 aktus között kb 1,5 óra volt, belém élvezett mindegyik alkalomkor.

Lehetek terhes?



2015. aug. 18. 17:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

De az útmutató szerint csináltuk, tehát:

-Megmostam lent magam

-Ágyon fekve tövig bedugtam a kúpot

-Vártunk 10 percet

-Annyira folyt ki belőlem, hogy kimentem és csak pár mp erejéig irányítottam a hüvelyem felé a vizet

-Szeretkeztünk, belém élvezett

-Azonnal mentem kimosni magamból tusfürdővel


Hozzátéve, hogy 1 nap többször is eljátszottuk ezt, minden aktus előtt új kúp +a menstruációm utolsó napjain, bár az az érdekes, hogy az utolsó napon nagyon erős volt a vérzésem, ez jelent valami rosszat?

Hány % az esélyem rá? Majd szeptember elsején csinálok tesztet.

Igaz, hogy csak 2 nap telt el, de ma reggel óta hasmenésem van, pedig semmi olyat nem ettem+nem vagyok rágörcsölve, még csak rá se gondolok, szóval se izgalom se idegesség.. :)

2015. aug. 19. 14:48
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Megfelelő használat mellett 18, ha kis hiba csúszott a rendszerbe, akkor 30 a pearl index.


Forrás: [link]

2015. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Akkor nincs rá akkora esély :) betartottuk az útmutatót, csak a belém élvezés miatt paráztam rá, de mivel eléggé hatékony, így nincs probléma :) de azért tesztelek 2 hét múlva
2015. aug. 19. 14:54
 14/16 A kérdező kommentje:
Majd írok eredményt :)
2015. aug. 19. 14:55
 15/16 anonim ***** válasza:

Napi 6-szor?! Mennyiségre mentek?


Pharmatex mellett ilyen gyakran szexelni egyenlő a terhesség valószínűségével...

2015. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát az élmény kellett, mellesleg még mindig megvan a menstruációm, eddig 5 napos volt mindig, most már a 7. napja van.. :/
2015. aug. 20. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!