Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párom idén lesz 50, van két...

Párom idén lesz 50, van két fia,15,13 évesek, babát szeretnénk, de fél éve nem jön. Lehet vmi probléma nála? és ő szedhet vmilyen vitamint?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet.De ugyanúgy nálad is.Mindketten menjetek el kivizsgálásra,ha az megnyugtat benneteket,de fiatalabb,egészséges embereknél is van,hogy több évet várnak.
2015. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fél év még az egészséges határon belül van, fiatal, egészséges embereknél is. Egyáltalán nem jelenti, hogy bármi probléma lenne. Szerintem várjatok még fél évet és utána csináltassatok mindkettőtöknek egy teljes kivizsgálást.
2015. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam irni, hogy honnan tudod, hogy vele van a gond? Neked is lehet a háttérben valami, ami csak egy rendes, alapos kivizsgálással derülne ki.

Menjetek orvoshoz mindketten.

2015. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már elkezdtük a vizsgálatokat,csak most úgy kérdeztem a páromnál ilyen korban tudna még gyereket összehozni?
2015. jún. 15. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
A párod kora nem akadály. Urológusnál volt?
2015. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most kérünk időpontot.kőzben nálam hormonvizsgálatot néznek.
2015. jún. 16. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!