Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez halvány meg nézzétek a...

Ez halvány meg nézzétek a tesztet? Át tenetek negativba?

Figyelt kérdés

[link]

Át raknatok negatívba? Időn belül jött ki csak nem tudom el dönteni. Köszönöm.


2015. aug. 19. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Fel tudsz rakni olyan fotót, ahol nincs szét szedve a teszt? Mert én így nem látom, hogy hol a 2. csík helye.
2015. aug. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt van negatívban:

[link]

De én sem vágom , hogy hol kellene lennie a 2. csíknak. Tegyél fel olyan képet, amin nincs szétszedve a teszt!

2015. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi hogy át raktad, Sajnos nem tudok fel tenni olyan képet mert ezt is alig bírtam fel tölteni, akadozik a netem.
2015. aug. 19. 09:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon át tudod te is tenni negatívba:

[link]

:)

2015. aug. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egyenlőre szerintem negatív, ha te látod a második csíkot, és nem jön meg a mensid akkor tesztelj újra.

drukkolok.

2015. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha lenne rajta két csík, nem kéne szétszedni, sem negatívba tenni.
2015. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Na de most komolyan, ezen hol kéne lennie a második csíknak? Mert látok két erős csíkot, de az egyik mellett el van folyva a festékanyag. Bár gondolom nem ott kellene lennie a 2. csíknak, ha szét kellett szedni a tesztet ahhoz, hogy látszódjon. Ha nagyon halvány még, akkor tényleg segíthet a szétszedés, hogy fotózni lehessen jobban, de ezen csak két vastag csíkot látok, és gyanítom, hogy nem a jó helyen.
2015. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez értékelhetetlen,ismételd meg egy másik fajtával.
2015. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!