Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A száradási csík világít ha...

A száradási csík világít ha negatívba "fordítom" a fényképet? Vagy ez halvány pozitiv? 1 napja késik délután csináltam a tesztet.

Figyelt kérdés

Sajnos telefon minőség ne hari érte. [link]


[link]


[link]


2012. okt. 24. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez bizony pozi:) gratula.
2012. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne éld még bele magad, csak akkor ha a csík rózsaszín! Ha szürke az csak száradási csík, akkor is ha látszik negatívban (tapasztalat sajnos)

Szóval ha rózsaszín a csík, akkor valószínű halvány pozi

2012. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez az én kérdésem, nekem ez csak száradási csík volt...


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2012. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kedves utolsó sajnálom. Nem élem bele magam csupán érdekelt ez a kérdés. De amig nem jön meg van remény . Bízom benne hogy nem kell ujra csalódnunk. Nem tudom eldönteni hogy rózsaszin e annyira halvány viszont elsö perctöl rajta van .de ez nagyon gyengusz énis tudom.
2012. okt. 24. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha van otthon pár teszted akkor tesztelhetnél holnap vagy holnap után. Én drukkolok!
2012. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos nincs várnom kell néhány napot.. ha nem jön meg addig. .. reménykedem ..köszi szépen :)
2012. okt. 24. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!