Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az akinek NEM sikerült...

Ki az akinek NEM sikerült ebben a hónapban teherbe esni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Aug 20-ra nem vártam, 19-én megjött rendesen!

Ki nem várja aug20-ra kérdést én írtam ki, gondoltam új kérdéssel indíthatnánk az új próbálkozós hónapot! :)

Nekünk ez lesz a 2. próbálkozós hónap, igyekszem nem figyelni majd magam! :D


Üdv. É.


2015. aug. 20. 08:39
 1/7 anonim válasza:
Én 22.re nem várom. Tegnap este valami halvány barnás folyásom volt. Hát nem tudom...
2015. aug. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 11-re nem vártam...és még mindig sehol a mensim. Amúgy rendszeresnek mondhatóak a ciklusaim. Tesztet csináltam tegnap előtt..semmi sajnos. Nem merek bizakodni.. majd 2 hetes késés után már mindennek mutatnia kellene ha baba lenne a dologban.De azért reménykedem minden nap... holnap veszek még egy tesztet,ha az is negatív,akkor valami bajom van. :(
2015. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért Nálatok még van esély a babóra, szurkolok! :)
2015. aug. 20. 11:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

2-nek: ultrahangon annyit láthat a doki, hogy megvan-e a sárgatest (ha igen, az jó jel), meg hogy a méhnyálkahártya minősége jó-e, nem ritkult-e meg, nem készül-e leválni.

Ha ez a két dolog rendben van, akkor reménykednék, akármit is mutat a teszt.

2015. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva, ebben a hónapban nekem sem jött össze, vasárnap jött meg nekem. Minden hónapban vágom a centit, hogy tudjam, mennyi nap van még hátra a ciklusomból. Valahogy nekem így könnyebben múlik az idő.
2015. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

aug.18.án kellett volna megjönnie, 19.én megjött.

uh-n sárgatest volt, jó ny.hártyával. baba nem lett.de végre elindult a következő ciklus :)

2015. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igen, legalább elkezdődött az új ciklus, jövő hét végétől megint megy élesben, persze addig is, de én kb. onnantól vagyok termékeny időszakban. Ovutesztet megrendeltem!

2015. aug. 21. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!