Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a görbémről és...

Mit gondoltok a görbémről és a tesztemről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Mára nem várom, 15 dpo. Görcseim voltak reggel, de elmúltak. Szerintetek ez lesz még pozitív, vagy készüljek fel, hogy megjön? Facelle teszt amúgy.


2015. aug. 21. 11:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

A görbékhez nem értek, viszont a teszted teljesen negatív, de egyébként korán is teszteltél!

Ha nem jön meg a vérzésed, akkor 2 nap múlva reggeli pisiből tesztelj. Ha megjön, akkor meg nagy valószínűséggel nyilván nem vagy terhes.

2015. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
A görbék nagyon bíztató, ebből még lehet baba
2015. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, korán teszteltem, de már nem bírtam ki. A gyógyszer abbahagyása óta most van először, hogy nem jött meg 4-5 nappal a nemvárt előtt. Az eddigi ciklusaim 20-24 naposak voltak, most vagyok a 27. napon :) A luteális fázisom is csak 10-11 nap volt, ez már a 15. nap :)

Szerintetek a görbém alapján ugye volt ovum? Csak mert egy másik kérdésemhez pár nappal ezelőtt azt írták, hogy nem volt ovum, biztos mert nem ment le olyan nagyon a hőm. Hát, nagyon reménykedek még, de azért próbálom felkészíteni magam, hogy lehet megjön.

2015. aug. 21. 12:03
 4/24 anonim ***** válasza:
Az ovukor leesik a hő az alaphő alá, majd másnapra minimum négy tizedet szükséges emelkednie, s legalább 4 napig fenn is kell maradnia. A www.babatervezok.otthona.net - en tudsz informálódni pontosabban.
2015. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Nagyon alacsony az alaphőd, pajzsmirigyed, progeszteonod rendben van?

15. dpon nekem full erős pozim volt. Előtte én is mindig reménykedtem, hogy még pozi lehet, de sose lett. Mikor viszont baba volt, 15 dpo-n erősebb volt a tesztcsík, mint a kontrollcsík.

2015. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy alulműködésem van, a TSH-m legutoljára 2,7 volt, de volt már előtte 5,5 is. Az orvosom nem volt hajlandó endodokihoz küldeni, mert szerinte ez normális, és csak pazarolnám az endodoki idejét. Azóta már váltottam orvost, de csak szeptemberre kaptam hozzá az első időpontom.
2015. aug. 21. 12:31
 7/24 anonim ***** válasza:
Se a 2,7, se az 5,5 nem jó. Jó eséllyel van IR-ed is, azt is kérd, hogy megnézzék.
2015. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

A görbe nem bìztazó, alig van emelkedés, jó ha ovu volt. A teszt full negatìv.


Az endokrinológust mindenképp ajànlom. Sok sikert :)

2015. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy a görbe első fele tök jó, szépen le is esik a hőd, viszont nem emelkedik meg, ami arra utal, hogy a tüsző nem tudott megrepedni. Én megrpóbàlnàm a helyedben az LH tesztet is középidőben, abból sokat megtudsz. Nem hiszem amúgy, hogy nagy gond lenne. A 10-11 napos lutràlis is elég hatàreset. Szerintem alacsony a progeszteron, kérdés higy ezt mi okozza, valszìnűleg pajzsmirigy, vagy agyalapi mirigy.
2015. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem 15. dpo-n vagy. 14. napon lehetett ovud, tehát még úgy is csak a 13. nap, de még az is lehet, hogy csak 17. napon volt.
2015. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!