Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vasárnap volt az ovum, mit...

Ha vasárnap volt az ovum, mit gondoltok mi ez?

Figyelt kérdés

Vasárnap volt az ovum,teszt is mutatta,tünetek is voltak.Biztonság kedvéért azóta ovu tesztelek még mindíg ami egyre halványabb volt,ma teljesen hómező.Mégis olyasmi tüneteim vannak mint ovukor.Erős hasszurka mindkét petefészek környékén.

Mit gondoltok?Volt valaki így?


2015. júl. 30. 14:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Vasárnap volt pozitív az ovuteszt, vagy akkor volt maga az ovu?

Azért kérdezem, mert ugye a pozitív teszt után 1-2 nppal (mikor már negatív) van az ovuláció, szóval ha csak akkor volt pozitív, akkor kizárt a beágyazódás, de ha akkor már meg is repedt a tüsző, akkor esetleg lehet beágyazódás... Bár én úgy tudom, hogy a legszigorúbb adatok szerint is legalább 5 nappal a tüszőrepedés után kezdődik a beágyazódás, de ki tudja. Esetleg ha vasárnap kora-hajnalban már meg is volt és ma is csak ilyen délutáni órákban kezdődött a szúrkálás......

Nekem a 2. lányomat 5 nappal az ovu után árulta el (vagyis akkor még inkább csak tette gyanússá) a beágyazódásos vérzés. Szóval talán lehet beágyazódás.

Az a baj, hogy ezeket az ember addig tudja figyelni magán, míg tényleg kezdi érezni... :S Én is hasonló cipőben járok, csak én most már a napokban tesztelni fogok, mert nekem a hét elején, vagy a múlt hét végén voltak hasonló tüneteim (azért nekem simán lehetett beképzelés, mert nem volt túl erős), és én akkor voltam kb. 1 héttel az ovu után...

Hajrá! Jó lenne, ha sikerülne! Majd szólj, ha van fejlemény, vagy teszteltél, vagy vmi...

2015. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm válaszod!

Tegnap volt a 12.dpo,teszteltem predictorral nagyon halvány pozi lett.Sok rosszat hallottam erről a tesztről,ma megismételtem egy facelle- vel,határozottmpozi kb.fél perc elteltével.😀

Ezek szerint tényleg megvolt az ovum 2 hete vasárnap.Nem voltam benne biztos mert az lh teszten nem volt olyan erős a csík,mint a controll,de vasárnap volt a legerősebb.

Remélem meg is marad....

Veled mi újság?

2015. aug. 8. 17:33
 3/22 anonim ***** válasza:

Jaaaaaj, gratulálok!!!!! :):):) Nagyon! :) De jó! Ilyenre ne is gondolj, hogy létezhet, hogy nem marad meg!!! :) (Akkor sem, sőt akkor pláne ne, ha már fordult elő ilyen probléma!)

Velem semmi különös, csak képzelődgetek magamnak tüneteket... :) De majd holnap, vagy ha kibírom, holnap után tesztelek.

2015. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nektek hányadik baba?
2015. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Amíg nem jön meg,van remény.

Nem volt még vetélésem,de nagyon sokat olvasok a kémiai terhessegről hogy mostanában sokan járnak így.

Nekem is megjöhet még ki tudja....

3.baba lenne.

Mikorra nem várod?

2015. aug. 8. 22:24
 6/22 anonim ***** válasza:

:):) Nekünk is a 3. baba... :) Keddre várom, azaz a keddet várom, hogy ne jöjjön meg... És aztán később se... :) De ha nem jön össze, akkor majd a következő hónapban...

Neked viszont már megvan, és meg is marad! Erős kis leány/legény ő! :) Azt mondják, nem szabad ilyeneknek utánaolvasni! Lehet benne igazság! De amúgy az első baba szerintem gyakrabban megy el, mint egy többedik! Persze, akármikor lehet akármi, de úgysem lesz! :)

2015. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy,köszönöm!

Drukkolok hogy neked ismösszejöjjön!Írd meg mi lett!

Sosem tudni,én sem vagyok már 20 éves.39 vagyok.Nagyon sok olyat hallok mostanában hogy pár hetesen elhal az embrió.De amúgy nem vagyok az a stresszelős fajta,mert bármikor lehet bármi.Az ember meg már tiszta gyagyi lenne a terhesség felére.

2015. aug. 9. 15:12
 8/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nekem holnap meg fog jönni... :( Nagyon egyértelműek a jelek. Picit fáj a hasam, a fejem és hányingerem van (mindig megjövés előtt szinte közvetlenül szokott ez lenni)... Az a baj, hogy még szoptatom a kisebbik lányomat és úgy néz ki, sárgatest elégtelenségem van... Legalábbis a tünetek erre utalnak... De remélem, ez majd hamar rendeződik...

Persze, tudom, még nem jött meg, de tényleg gyanús... Nem baj, majd legközelebb! :)

2015. aug. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Ne csüggedj,nekem is folyamatosan megjön érzésem van.

A 2.-al en is úgy lettem terhes hogy még szoptattam,össze vissza ciklusaim voltak.Elkezdtem az ovu tesztelést,és úgy sikerült úgy tűnik most is.

2015. aug. 10. 00:31
 10/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Képzeld, lehet, hogy mégis van valami... :S :) Elmúltak a tünetek és sehol semmi... Persze csak holnapra nem várom, úgyhogy ez még csak egy ici-picit jobb helyzet... :) De azért lehet, hogy ha holnap reggel úgy érzem, tesztelek egyet... :)

Nekem is a 2. is úgy volt, hogy még szoptattam, az elsőt, sőt őt még utána is, majdnem végig, szülés előtt egy hónappal már nem kellettem (szerintem akkor elfogyott a tej). Most viszont már sokkal nagyobb a 2., mint akkor az 1. volt. Ja, és a 2.-nál én is ovuteszteltem is. Most azt nem, csak a hőmérőzést "használtam"...

Én amúgy még csak 30 éves vagyok, úgyhogy végülis van még időm. :) De mi összesen majd 4-et szeretnénk, úgyhogy majd még most sem hagyjuk abba. Csak jó lenne a 3. és 4. között szünetet tartani.

Te amúgy teljesen jól vagy? Hányinger nem kezdődik? Vagy lehet, hogy nem is lesz? (Én az első 2-vel kb. 17 hetes korunkig szenvedtem vele és többször hánytam is... :S: ))

Drukkolj, hogy holnap ne legyen semmi!

2015. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!