Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mitol lehet, nem baba igaz?

Ez mitol lehet, nem baba igaz?

Figyelt kérdés
Múlthónapban peteeres előtt egy ket nappal együtt voltunk viszont utana megjött rendesen, rendes ver 6-7 napig. Viszont utolsó nap ilyen rózsaszín nyalkas szeru anyag" jott semmi köze nem volt a menzesz verhez. Másnap együtt voltunk (mindig vedekezes nelkul) de nagyon furan erzem magam. De elotte is. Szedulok szurkál a hasam, hányingerem van. Nem kívánok semmit máskor meg barmit megennek. Mégis mi lehet ez? Nem vagyok ragorcsolve a temara vagy osszel jon vagy nem, ha itt az ideje. Az elozobol nem lehet baba mert megjött bar rosszul voltam a masikba pedig a napokba volt attól meg nem lehet. Akkor megis mi ez? Valami betegseg komolyabb?

2015. aug. 21. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs nagyon jelentőssége, időjárástól is lehet hányinger, vagy szédülés. A hasszúrkálás meg nem tudom, milyen erős. Most nekem nem volt teljesen tiszta, hogy most még megvan, vagy már a peteérésed volt most? Mert ha az utóbbi, attól is lehet ez. Ha meg épp menstruálsz, akkor egyértelmű.

A babának tényleg nincs túl sok esélye. Ha esetleg erősödig a hányinger, csinálj egy terhességi tesztet. De én úgy tudom, hogy ha valaki menstruál terhesség alatt, akkor annak csak nagyon enyhe, és rövidebb ideig tartó a menzesze.

2015. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!