Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mesi elott 10 nappal koldok...

Mesi elott 10 nappal koldok alatti hasszurka es barnazas? Meg sose barnaztam!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is szeretném leírni hogy nem vagyok egy "mániákus" ... Tehát próbálkoztunk a babával, nem tesztelgettem még a nem várt napján sem... ha megjött megjött 2 hónapig szedtem Clostilbegyt de sajnos a létező "összes" mellékhatás kijött rajtam .. így 1,5 hónapja nem is szedtem, mivel a doki semmilyen ultrahangra nem hívott vissza .. (Egyenlőre úgy döntöttünk várunk a babával, neki állunk építkezni, én pedig komolyan kutyázok, és méhészkedünk is, mellette még külföldön dolgozunk)

Korábbi peteérésem szokott lenni (egyszer már voltam terhes, véletlen baba volt nem számítottunk rá , még úgy volt a párom hogy "hiszen most voltál beteg, mi baj lehet" ... Nem volt baj hogy megtörtént , nagyon örültünk neki de nem maradt ,elhagyott minket 11 hetesen.

Most 08.02.-án kezdődött (a rendes vérzésem, 5.-én még csip-csepp és ennyi) 12.-e körül megvolt a tojásfehérje folyásom , a szokásos szurka, amikor 1 napig minden lépés fáj ... És tegnap (10 nappal mensi előtt) nagyon pontos 28 as ciklusaim vannak, és voltak mindig is .. Nos tegnap óta a köldökömmel egy vonalban lefele 5-6 cm re apró kis hasszurkáim vannak (ott sose szúrt még) és tegnap pisi után volt egy kis barnás maszat a wc papíron, azóta se híre se hamva ... Had jelezzem én soha még igen az elején sem tapasztaltam soha barna maszatolást ... Szal' volt már valakinek hasonló? Persze örülnénk a babának is , bár most össze zavarna mindent , de viszont jobban félek hogy cisztám van, elmenjek Dokihoz vagy megvárjam hogy megjön e, vagy sem. Köszi a válaszokat és bocsi hogy ilyen hosszu lett :) Szep estet :)


2015. aug. 21. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt sajnos nem nagyon lehet így megmondani, hogy mitől lehetett! De szerintem inkább reménykedj a babában, minthogy ilyenekkel foglalkozz, hogy ciszta vanm-e... Időben lehetett beágyazódásos vérzés, szóval megvan az esély.

Orvoshoz szerintem nem érdemes menni, mert szerintem úgyis azt mondaná, hogy várd meg, hogy megjön-e, aztán menj vissza. Szóval szerintem ha nem jön meg, akkor olyn 3-4 hét múlva menj, ha viszont megjön, akkor ahogy gondolod! Vagy mész a menzesz után, vagy vársz még egy-két ciklust.

Viszont a korai peteérést nem értem... Ha 12-13-án volt a peteérésed, akkor hogy lehettél tegnap 10 nappal a menzesz előtt? Értem, hogy hamar szokott lenni az ovu, de ez így most azt jelentené, hogy 18 napos a luteális fázisod, ami - én úgy tudom - szinte lehetetlen.

Drukkolok, hogy ne legyen semmi gond, és inkább baba legyen.

2015. aug. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszod.

En sem tudom,de mindig mensi elmultaval (1het ) es jon a hasszurkam,a tojasfeherje nyakom es utana semmi.

A barnazast sem ertettem

Lehet a hormonjaim jatszanak velem. Majd kiderul a honap vegen :) Vagyis a het vegen. Koszi neked :)

2015. aug. 24. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!