Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe esés utáni 2. hétre...

Teherbe esés utáni 2. hétre már lehet hányni és mellfájás lehetséges terhességtől?

Figyelt kérdés

Teherbe esés utáni 2.hétre már lehet hányni és mellfájás lehetséges terhességtől???

Vagy más egyéb is lehet?

Ha az együttlétünk menseskor volt!



2015. aug. 22. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet. Nincs is két hetes terhesség.
2015. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Szóval 4.-én voltunk együtt. 5.-éig volt mensesem, de már kb. 5 napja reggelente hányok, feszülnek a melleim és egész napos hányingerem van...

Akkor nem terhességtől?

Hú, de jó lenne...

2015. aug. 22. 16:37
 3/12 anonim ***** válasza:

a kérdésre válaszolva: hányingered kizárt (nekem 7.hétben volt) mellfájás is nekem 4 hétnél volt de szerintem te is 4 hétre gondolsz :s

azt mér nem kommentálom,hogy menzesz alatt csináltátok,azt tenném hozzá hogy nem esélytelen,de a hónapban akkor van a legkisebb esély rá

2015. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha hányingered van, vegyél be B6 vitamint, mert a terhesség miatt biztos nem lehet.
2015. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A teherbeeséstöl számított két hét múlva már símán lehetnek terhességi tünetek, mert az aktustól számított 10-14. napon már megtörténik a beágyazódás.


A menzesz alatt is teherbe lehet seni, meg elötte-utána is bármikor. Én közvetlen a menzesz után lettem ikrekkel terhes.


Amit meg az elsö ír, hogy két hetes terhesség nem létezik, az hülyeség, mert a megtermékenyítéstöl számított 14 nap múlva lenne annyi.

CSAK mivel a legtöbben nem tudják azt, hoyg mikor lettek terhesek, ezért nem a teherbeeséstöl, hanem az elözö menzesz elsö napjától számolják a terheségi heteket.

Viszont ez nem mindig stimmel, mert pl ha valaki a menzesz környékén esik teherbe és nem középidöben, akkor két-három hét eltérés is lehet a kiszámolthoz képest.

2015. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem értem miről beszéltek, aktus után 2 héttel már bőven lehetnek tünetek!
2015. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
lehetnek igen,csak éppen a hányás nem
2015. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet hányás is akkor már csak nagyon ritkan jelentkezik ilyen korán :)
2015. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
háhá dehogynem lehet hányás!!!!! nekem mensi előtt esti hányinger folyamatosan volt(akkor még fogalmam sem volt h terhes vagyok)
2015. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban,hogy nem kizárt, de ez a ritkább. 4 hetes terhességnél még viszonylag kevés a hcg ahhoz, hogy ilyen erős tüneteket okozzon.
2015. aug. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!