Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? (16l)

Terhes lehetek? (16l)

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) az a helyzet hogy két hete szeretkeztunk a barátommal az óvszer viszont lecsúszott és bennem maradt, ki kellett szednem. Azonnal észrevette a barátom hogy leesett és kicsereltuk egy másikra. Az óvszer spermicides volt, szóval meg is kellett volna olje azt a kevés spermiumot ami az elovaladekban lehetett. Viszont a menstruaciom két napja késik! Tegnap is szexeltunk a barátommal ea véres volt egy kicsit az óvszer és a bugyimon is volt egy kevés, de nem az az igazi piros vér. Utána meg egy icipici vér jött. Az éjszaka folyamán viszont semmi. Most akkor mekkora a valoszinusege annak hogy terhes vagyok?

2015. aug. 24. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél tesztet! Két nap késés után már ki kell mutatnia elvileg! Lehet spekulálni de az a biztos.
2015. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Nagy. Vegyel tesztet.
2015. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy már 6 napja beteg vagyok, köhögés (nedves) be van dugulva az orrom az elején volt láz is. Nem tudom ez befolyásolhatja e
2015. aug. 24. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:
eleve kamasz vagy a mensesed még be se áll normálisan, egyébként is ha gyógyszert szedtél az is befolyásolhatja a cikusod, ha jól értettem amit írtál pont középidőben történt a baleset, amikor a legnagyobb az esély a teherbeesésre. De ez mind csak spekulálás! Vegyél tesztet pár száz forintért már tudsz bármelyik drogériában vagy patikában! Ha negatív és továbbra sem jön meg keress fel nőgyógyászt!
2015. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csinaltam tesztet, negatív lett :)
2015. aug. 24. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!