Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, ha menstruáltam?

Terhes lehetek, ha menstruáltam?

Figyelt kérdés
Tudom, "könyökön kijövős" kérdés, ezért mesélem el az előzményeket. Június 13-án megjött. 27-én volt ovulációm (a naptár szerint) és 28-án együtt voltam a párommal. Mivel kifogytunk a gumiból megszakítással védekeztünk. Következő hónap 11-én megjött. Két napig megvolt, aztán elmúlt, aztán egy napra rá megint megjött egy fél napra. Augusztus 6-7 körül iszonyatosan fájni kezdett a mellem (sosem szokott) és hatalmasra duzzadt. 9-én megjött, 13-án elmúlt. Normálisnak mondanám. Viszont körülbelül 2 hete egyfolytában éhes vagyok. De komolyan. Annyit eszek, mint egy disznó. 3 kilót híztam és folyton pisilnem kell, ég a gyomrom és szédülök. Tudom, hogy gyakorlatilag 0 az esély arra, hogy baba legyen a dologban, de elgondolkodtam rajta, hogy a természet sok mindenre képes. Egyébként 7 éve vagyunk együtt, 24 éves vagyok, párom 25. Szóval egy gyerek éppenséggel nem lenne akadály (habár későbbre terveztük, doktorálni akarunk), de ha jönne természetesen megtartanánk. Szóval én nem is azon aggódok, hogy "úristen gyerek", hanem az idegesít, hogy ez alatt az idő alatt ittam, cigiztem, buliztam, stb. Kisvárosban élek, mindenki ismer mindenkit és nem merek tesztet venni, nem akarok pletykát. Jövőhéten megyek be nagyvárosba, akkor fogom megvenni, de olyan ideges vagyok, rá sem gyújtottam napok óta, nem bulizok, semmi ilyen. Szerintetek mennyi az esély, hogy kisbabánk lesz? Köszönöm előre a normális válaszokat. :) Szép estét.

2015. aug. 22. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Van rá esély, de akkor aszélsőséges ritkaságokhoz tartoznál :) például anyukám karácsonykor már tudta, hogy terhes velem, és szilveszterkor még megjött neki RENDESEN! 3 hónapig menstruált velem.


Nem vennék rá mérget, hogy terhes vagy, akár valami apróbb gond is lehet, éhségérzet meg időjárásfüggő dolog is tud lenni :) vagy esetleg, ha valami jó és boldog történt veled.


Tesztet lehet rendelni online és egy két napon belül megjön... a kutya nem tudja meg a környéken, hogy mi van a leveledben :)


Sajnos mi nem látunk beléd, a helyedben akkor mindenképp egy teszt és utána akármit mutat irány a doki, mert ez nem normális ahogy neked megjött...ráadásul nem is egyszer.


Kívánok minden jót és remélem, azért majd megírod, hogy mi történt :)

2015. aug. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Jövőhéten mindenképp megírom. :)
2015. aug. 22. 13:30
 3/4 anonim válasza:
...megírod. Mi lett?
2015. szept. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem lettem terhes :)
2015. okt. 6. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!