Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruálás után 2 nappal...

Menstruálás után 2 nappal lehetek-e valóban terhes?

Figyelt kérdés
Párommal megszakításos módszerrel szoktunk védekezni, eddig az elmúlt egy év alatt nem volt semmi "baj", viszont most az egyszer védekezés nélkül belém élvezett..szóval, a mensim mindig változó, eddig a hónap végén jött meg, viszont kb. 2 hónapja már a hónap elején, az utolsó mensim 9.-én jött meg, és 15.-én volt az utolsó, majd 17.-én történt az együttlét! A mensi naptáram szerint 16.-tól már peteérésem volt! Ezen a hétvége fele szeretném tesztet csinálni (Romed terhességi tesztcsík) ugyanis beágyazódás (ami az együttlét után a 6. vagy 7.napon is történhet) rá a 3.napra már lehet tesztet csinálni! Szerintetek mennyi az esélye, hogy terhes vagyok-e? Milyen hasonló tapasztalaitok volt már (beleértve a Romed típusú tesztről)?!

2015. aug. 24. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz terhes. Viszont most még negatív lesz a teszt, mert nagyon korai. Majd szeptember 10 körül csináld.
2015. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, igazad lehet...addigra meg lehet meg is jön, vagy épp nem! :)
2015. aug. 24. 12:54
 3/12 A kérdező kommentje:
Visszatérve erre a teszt csinálàsra, ez a Romed teszt pont korai tesztre alkalmas...szóval lehet kimutatná már..
2015. aug. 24. 13:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Ismét első vagyok. 100% hogy negatív lesz a teszt :) Előre megmondom neked :) De sajnos ez nem azt jelenti hogy nem vagy terhes.
2015. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint próbáltad már? Egyébként Én titkon örülnék Neki, csodálatos dolog lehet egy baba! :)
2015. aug. 24. 13:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam, mert ép ésszel gondolkodom :D Igen, csodálatos dolog egy baba, nekem van már 3. Viszont neked nagyon korai lenne még. Még tanulj, komolyodj egy kicsit. (ne haragudj) Első.
2015. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy nekem korai lenne? Hisz nem is ismersz..:)
2015. aug. 24. 15:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Abból, hogy nem fogod fel hogy még nem fogja kimutatni a teszt. Szerintem egy kicsit nézz utána a dolgoknak. :)
2015. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Felfogtam amit írtál, de épp ez az, hogy utána néztem ennek a típusú tesztnek, hogy mikor érdemes megcsinálni, és azt írták, hogy már a beágyazódást követő 3.nap kimutatja...szerintem nem ettől függ, hogy ki mikor érett a terhességre....! Egyébként lehet utána is csinálni tesztet, nem kell egyből leszólni a másikat! :) De köszönöm a tanácsot!


Várom a további válaszokat!!

2015. aug. 24. 16:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem szóltalak le! :) Légyszives, mutasd már meg hol olvastad hogy beágyazódás után 3 nappal már kimutatja?! Tényleg kíváncsi vagyok :)
2015. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!