Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mutatja ki a teszt a...

Zssu kérdése:

Mikor mutatja ki a teszt a terhességet? Vagy mikor érdemes vérvételre menni?

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim.Ma a 30.napon vagyok,görcsölök,de még mindig nem jött meg.Vettem több tesztet is.Egyedül a Predictor Early teszt az, amin halvány két csík lett.A többi teszt sajnos nem mutatja a terhességet.Mikor mehetek el legkorábban egy vérvételre,ahol biztosan meg tudják állapítani,hogy megfogant e a baba?Vagy mikor lenne érdemes tesztelnem még és milyen teszttel?

2015. aug. 24. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:

2nap keses miatt Meg nem fognak terheskent kezelni.ugyanis uh semmi nem fog Meg lataszani.igy vérvételre sem fognak elküldeni.max haza kuldenek hogy 3het múlva Menj vissza kontrolra.


De mivel gorcsolsz nem kizárt hogy megfog jonni csak késik!

2015. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen,köszönöm,ezzel tisztában vagyok.A terhesség nem kizárt,babát szeretnénk a párommal!Az érdekelt volna,hogy kimutatható e már ilyenkor a vérvételből?Ha baba,akkor már a 13.-14.napon lennék.(ovuláció után)

A görcs az nem olyan erős,mint a menszesznél.

2015. aug. 24. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Kimutatható! :)
2015. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Választ!A háziorvos le tudja venni a vért és másnap eredményt is tud mondani.Csak tényleg az érdekelt,hogy kimutatható e már ilyenkor!Köszi:-)
2015. aug. 24. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Szurkolok majd írd meg az eredményt!
2015. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Több napos késés után sajnos megjött.:-(

(Volt már "késésem" nagyon régen,de ennyi még sosem)

De nagyon nem érzem jól magam.Szóval mindenképp elmegyek nőgyógyászhoz.

Azért köszönöm!

2015. aug. 29. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!