Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha beágyazódási vérzést...

Ha beágyazódási vérzést sejtek a nemvárt első napján, akkor mikor érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
Tegnapra nem vártam, és délután nagy görcsök közepette volt egy kis pecsételés, de estére, illetve mára semmi nyoma vérzésnek. Ha esetleg most ágyazódott volna be, akkor mikor teszteljek? Nem szeretném elhamarkodni... A hasam azóta is enyhén görcsölget. Köszönöm

2015. aug. 5. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Ha beágyazódási, akkor még egy hétig nem mutatja ki a teszt.
2015. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Ha most ágyazódik be, akkor szerinted mennyi hormonváltozás következik be ennyi idő alatt, amit a teszt kimutathatna? Segítek: semmi. Várj egy hetet, és ha addig sem jön meg, akkor tesztelj.


Egyébként valószínűleg nem beágyazódás, hanem meg fog jönni, de mindegy. A beágyazódásos vérzés elég ritka.

2015. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Második kedves, kioktató válaszát :) Első, köszi, akkor várok még!
2015. aug. 5. 17:39
 4/5 whitelady1 ***** válasza:
Nekem peteérés után 10. napon volt beágyazodási vérzésem nem sok, de volt :) aznap este halvány pozit teszteltem 10-es teszttel! Szóval nem értek egyet az előttem hozzászólókkal
2015. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem minden terhességemnél volt, viszont mindig a nemvárt előtt 4-5 nappal. Arra 3 napra volt legkorábban halvány pozitív a tesztem. Ha nem jön meg addig, 3 napot várj a teszttel. Sok sikert! :)
2015. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!